اعلام جزئیات برگزاری آزمون ورودی دانشگاه رضوی
کد خبر: 1018634
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gza
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
مسئول پذیرش و گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی بیان کرد؛
مسئول پذیرش و گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی شرایط حضور داوطلبان و فرآیند برگزاری آزمون ورودی این دانشگاه را در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تشریح کرد.

حجت الاسلام سید ابوالقاسم حسینی زیدی به تشریح شرایط حضور داوطلبان در جلسه آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و فرآیند برگزاری این آزمون در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پرداخت و اظهار کرد: داوطلبان باید برای شرکت در جلسه آزمون این دانشگاه پرینت کارت شرکت در آزمون را که پشت آن آدرس دقیق محل برگزاری آزمون درج شده و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس¬دار خود را همراه داشته باشند.
وی با بیان اینکه متقاضیان برای شرکت در آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی باید حداقل 10 دقیقه قبل از بسته‌شدن درهای ورودی سالن برای ایجاد نظم و دقت بیشتر در اجرای آزمون در محل مورد نظر حضور داشته باشند، گفت: صبح جمعه درب‌های سالن رأس ساعت 8:50 بسته می‌شود.
برگزاری آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
وی با اعلام اینکه فرآیند برگزاری آزمون در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با رعایت کامل و سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی در محل‌های برگزاری آزمون انجام می‌شود، به فرآیند برگزاری آزمون کارشناسی اشاره کرد و افزود: آزمون این مقطع جمعه 21 شهریور ماه رأس ساعت 50/8 صبح شروع می‌شود که این آزمون حاوی 150 سؤال تستی است و داوطلبان بیش از 150 دقیقه برای پاسخ به سوالات زمان دارند.
مسئول پذیرش و گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی اضافه کرد: آزمون مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه همانند مقطع کارشناسی در روز جمعه 21 شهریور ماه رأس ساعت 9 شروع می‌شود اما با این تفاوت که  این آزمون حاوی 180 سوال تستی و 180 دقیقه زمان برای پاسخگویی است.
حسینی زیدی با عنوان اینکه آزمون ورودی مقطع دکتری دانشگاه علوم اسلامی رضوی پنجشنبه 20 شهریور ماه ساعت 30/8 و جمعه 21 شهریور ماه رأس ساعت 8 صبح برگزار می‌شود، گفت: این آزمون دارای 180 سوال و 180 دقیقه مهلت پاسخگویی است.

آغاز دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه رضوی
مسئول پذیرش و گزینش دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام کرد: نتایج مرحله اول آزمون ورودی این دانشگاه تا پنجم مهر ماه سال جاری از طریق سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی www. razaviac.razavi.ir اعلام می‌شود و از داوطلبان برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.
حسینی زیدی تصریح کرد: ضمنا داوطلبین که برای تاریخ ۲۶ مرداد ماه کارت ورود به جلسه دریافت کرده اند باید برای آزمون شهریور ماه مجددا کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.
گفتنی است؛ داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی نشانیhttp://azmoon.razavi.ac.ir/exam/index.php مراجعه کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار