محکومیت اقدام نشریه فرانسوی
کد خبر: 1018387
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gvb
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
بیانیه جامعه روحانیت مبارز
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدام رذیلانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) و قرآن کریم، از همگان خواست با حساسیت و هوشمندی این تحرکات موذیانه را رصد کنند.
سرويس جامعه جوان آنلاين: جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدام رذیلانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) و قرآن کریم، از همگان خواست با حساسیت و هوشمندی این تحرکات موذیانه را رصد کنند.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشاوه و لهم عذاب عظیم (سوره بقره؛ ۷)

خدا بر دلهاشان و گوششان قفل زده و در چشمانشان پرده‌ای است و آنان را عذابی بزرگ است.

حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه‌ای فرانسوی، عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه دار و آزرده ساخت.

این اقدامات به دنبال اظهارات و مکتوبات و آثار هنری سخیف منتشره در کشور‌های غربی طی سال‌های گذشته به بهانه آزادی بیان، حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت دارد؛ چه آنان که پدید آورندگان این آثار اهانت بار، سست و ضد ارزشی می‌باشند و چه حامیان و مدعیان آزادی بیان و چه جمعیت انبوه بی تفاوت و تسلیم این فضای تاریک و مشمئزکننده که به راحتی و مسامحه این همه بی حرمتی، حق کشی، کینه توزی و سقوط اخلاقی را تحمل میکنند و با سکوت خود، آنان را همراهی و حتی پاداش می‌دهند. ختم الله علی قلوبهم...

این تمدن پوشالی تهی از معنویت و اخلاق به توسعه ظلمها، جنگ‌های خانمانسوز، کشتار بی گناهان، فقر، گرسنگی، بیماری و مصیبت‌های فراوان دامن زده و علیرغم افزایش ثروت، قدرت، علم و فناوری متاسفانه شاهد افول ارزش‌های انسانی، تشدید حق کشی، ناسپاسی، تجاوز به حقوق و حریم دیگران می‌باشیم که به تعبیر کلام الهی در قرآن ناشی از کفر، فسق، ظلم و جهالت است که مع الاسف بسیاری دچار آن شده اند؛ ظهر الفساد فی البر و البحر ...

جامعه روحانیت مبارز به همراه ملت شریف ایران و همه مسلمانان و علما و فرهیختگان این اظهارات و اقدامات ضد بشری و ضد اخلاقی را محکوم نموده و از همگان انتظار دارد به اعتراضات خود ادامه داده و هوشیارانه این حرکات را رصد نمایند و همه با هم همت کنیم تا از مجاری گوناگون به خصوص فضای مجازی، ندای حق طلبی و دفاع از ساحت قدسی انبیای عظام (علیهم السلام) و مقدس آسمانی را پیوسته فریاد بکشیم؛ و لینصرن الله من ینصره ان الله لقوی عزیز.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار