خاوازی فوراً قیمت کود را به حالت قبل برگرداند
کد خبر: 1018349
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Guz
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش بی‌رویه قیمت کود گفت: اگر وزیر جهاد کشاورزی با عرضه کود مانع افزایش قیمت نشود، مجلس از ابزارهای نظارتی همچون تذکر، سؤال و استیضاح استفاده خواهد کرد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: یوسف داودی نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت کود کشاورزی در روزهای اخیر گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید فوراً وضعیت نابسامان کود در کشور را رسیدگی کند و جلوی گرانی و افزایش قیمت آن را بگیرد.

وی افزود: اگر وزارت جهاد کشاورزی جلوی این افزایش قیمت را نگیرد  این افزایش قیمت باعث می‌شود تا کشاورزان نتوانند در مزارع از کود مورد نیاز استفاده کنند بنابراین به کاهش محصولات منجر خواهد شد.

نماینده سراب در مجلس تأکید کرد: آقای خاوازی وزیر جهاد کشاورزی باید به دغدغه نمایندگان در این زمینه توجه جدی داشته باشد و با عرضه کود در بازار، جلوی افزایش قیمت آن را بگیرد. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: اگر وزیر جهاد کشاورزی به دغدغه نمایندگان توجه نکند از ابزارهای نظارتی همچون تذکر و سؤال استفاده خواهیم کرد و به سمت استیضاح وزیر می‌رویم.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار