فاز دوم بلوار شهدای اقتدار شهر فردیس به بهره برداری رسید
کد خبر: 1018301
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GuD
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس خبرداد
سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس گفت: به منظور ایمن سازی و تسهیل در تردد شهروندان، فاز دوم بلوار شهدای اقتدار با صرف اعتبار ۷ و نیم میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

حسن سعیدی باشسیز در حاشیه آیین بهره برداری از فاز دوم بلوار شهدای اقتدار و کتابخانه تخصصی کودکان فردیس، اظهار کرد: با توجه به تک محور بودن مسیر شهرک ناز- بلوار بهاران، ترافیک سنگین و وقوع تصادف در این مسیر، به منظور ایمن سازی مسیر و کاهش بار ترافیکی، اجرای فاز دوم پروژه شهدای اقتدار با احداث مسیر بلوار بهاران به سمت شهرک ناز در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مسیر بلوار بهاران به سمت شهرک ناز به عنوان بخشی از فاز دوم پروژه بلوار شهدای اقتدار در طول بیش از ۲ کیلومتر اجرا شده است؛ افزود: در حال حاضر در این مسیر تردد در دو محور رفت و برگشت انجام می شود که ضمن ایمن سازی مسیر و کاهش بار ترافیک در غرب شهر فردیس، شاهد روانسازی ترافیک در هسته مرکزی شهر خواهیم بود.

سعیدی باشسیز اجرای روکش آسفالت خیابان یکم شرقی شهرک ناز را بخش دیگری از فاز دوم پروژه شهدای اقتدار دانست و بیان کرد: در صورت احداث کامل بلوار شهدای اقتدار به عنوان رینگ غربی شهر فردیس، ایمن سازی و روانسازی ترافیک در مسیر شمالی، جنوبی و در بخش غربی شهر فردیس را به دنبال خواهد داشت.

افتتاح اولین کتابخانه تخصصی کودک در پارک تندرستی

عضو شورای اسلامی فردیس از افتتاح اولین کتابخانه تخصصی کودک در پارک تندرستی به همت مدیریت شهری فردیس خبرداد و گفت: این کتابخانه به مساحت ۱۵۰ متر مربع با صرف ۲.۶ میلیارد تومان توسط شهرداری فردیس آماده سازی شده و با نگاه ویژه شورای اسلامی شهر به منظور توسعه مراکز فرهنگی، به نهاد کتابخانه های عمومی واگذار شد.

به گفته سعیدی باشسیز، حق انتفاع کتابخانه تخصصی کودکان پارک تندرستی فردیس جهت تجهیز این مجموعه به نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان واگذار شد.

وی با تاکید بر اینکه همه پروژه های عمرانی شهرداری باید پیوست فرهنگی داشته باشد؛ افزود: این پروژه نوید بخش همت عالی مدیریت شهری فردیس در توسعه مراکز فرهنگی با هدف رشد و ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار