۷۰۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان در ردیف بودجه ملی قرار گرفت
کد خبر: 1018157
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Grt
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان اردبیل در ردیف بودجه ملی قرار گرفته است که این امر دستاورد بسیار خوبی در حوزه راهسازی استان محسوب می‌شود

به گزارش جوان آنلاین از اردبیل، محبوب حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 700 کیلومتر از راه‌های شریانی استان اردبیل در ردیف بودجه ملی قرار گرفته است که این امر دستاورد بسیار خوبی در حوزه راهسازی استان محسوب می‌شود که این اقدام خوشبختانه با حمایت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار اردبیل،‌ نمایندگان مردم در مجلس و رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.

وی افزود: با قرار گرفتن راه‌های شریانی استان در ردیف بودجه ملی امکان واگذاری برای باند دوم تسهیل شده است و نسبت به وضعیت راه‌سازی 4 سال گذشته این امر دستاورد بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در حال‌حاضر ساماندهی جاده‌های استان به ویژه در شمال استان با سرعت انجام می‌گیرد و امیدواریم بتوانیم در مدت زمان مشخص اقدامات اساسی در راستای راهسازی استان انجام دهیم.

حیدری بیان کرد: تکمیل بزرگراه‌های استان اردبیل نیازمند 5 هزار میلیارد تومان اعتبار است که این اعتبارات طی دو سال تا سه سال آینده خارج از توان پرداختی دولت است.

وی با اشاره به اینکه هر کیلومتر بزرگراه نیازمند 6 میلیارد تومان اعتبار است، اضافه کرد: برای توسعه بزرگراه‌ها در استان اردبیل اقدامات خوبی انجام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: در حال‌حاضر بزرگراه‌های استان اردبیل به 200 کیلومتر رسیده است و تا پایان امسال این زیرساخت‌ها به 250 کیلومتر ارتقاء می‌یابد.

حیدری افزود: خوشبختانه در توسعه بزرگراه‌های استان اردبیل اقدامات خوبی با حمایت‌های مسئولان کشوری و استانی انجام شده است و هر سال به مسافت بزرگراه‌های استان اضافه می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار