آمار مسافران اتوبوس‌های رزروی تهران
کد خبر: 1017692
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GkO
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی پایتخت با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی آمار مسافران این ناوگان نسبت به ۲ ماه گذشته گفت: نرخ کرایه‌ها از ماه آینده به صورت تدریجی افزایش می‌یابد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: احمد تابنده مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی پایتخت درباره تمهیدات این شرکت جهت بازگشایی احتمالی مدارس و دانشگاه‌ها، اظهار داشت: برنامه‌های جامعی در این زمینه در نظر گرفته شده که بخشی از این برنامه‌ها عملیاتی شده و بخشی هم در دستور کار است.

وی افزود: آمار مسافران اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی در حال حاضر نسبت به دو ماه گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته و به بیش از ۲۰۰ مسافر در روز رسیده که با توسعه این ناوگان احتمالاً آمار مسافران افزایش بیشتری خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی پایتخت ادامه داد: به دنبال توسعه زیرساخت‌ها هستیم تا تعداد ناوگان را تقویت کنیم و در حال حاضر به غیر اتوبوس‌ها بیش از ۵۰ مینی‌بوس با این شرکت همکاری دارند.

تابنده ادامه داد: توافق‌هایی با اپلیکیشن‌هایی صورت گرفته تا امکان فروش از طریق این اپلیکیشن‌ها برای اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی انجام شود.

وی در مورد نرخ کرایه اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی گفت:در حال حاضر حداکثر کرایه این ناوگان ۲۵۰۰ تومان است که نرخ کرایه با ۷۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی پایتخت بیان داشت: در حال حاضر افزایش نرخ کرایه نداریم، ولی از یک ماه آینده نرخ‌ها به تدریج واقعی خواهد شد. همچنین در نظرسنجی‌هایی که از کاربران انجام داده‌ایم ۹۰ درصد آن‌ها قبول دارند که نرخ کرایه می‌تواند تا ۷ هزار تومان افزایش یابد که البته این میزان نرخ برای حدود یک ساعت پیمایش است. به طور مثال مسافر از تهرانسر با ۷ هزار تومان به ونک سفر کند.

تابنده اعلام کرد: همچنین به دنبال گسترش مسیر‌ها برای اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های رزروی هستیم و اکنون به صورت رفت و برگشت در ۸۰ مسیر این ناوگان فعال است. همچنین در تلاشیم که از اول مهر مسیر‌های منتهی به بازار را تقویت و کامل کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار