صرفه جویی ۳۵ میلیارد تومانی مدیریت شهری در تولید آسفالت
کد خبر: 1017634
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GjS
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
در سال ۹۸ محقق شد؛
مدیرعامل سازمان عمران شهردار مشهد از صرفه جویی ۳۵ میلیارد تومانی مدیریت شهری در تولید آسفالت طی سال گذشته توسط این سازمان خبر داد.

امیر سیاوش حجازی با بیان این خبر اظهار کرد: قیمت تمام شده هر تن تولید آسفالت در کارخانه شهید مجیدی سازمان عمران شهرداری مشهد در حال حاضر حدود 260 هزار تومان است که این قیمت در مقایسه با سایر کلانشهرها و شرکت های خصوصی بسیار پایین تر است که از این طریق این کارخانه، صرفه اقتصادی بالایی برای مدیریت شهری مشهد جهت تامین آسفالت مورد نیاز پروژه های عمرانی و مناطق شهری داشته است.
وی افزود: طبق اعلام معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در سال گذشته، تولید هر تن آسفالت شهرداری تهران 290 هزار تومان بوده که قطعا امسال نرخ بالاتری را تجربه می کند اما ما در حال حاضر با 260 هزار تومان آسفالت تولید می کنیم.
حجازی خاطر نشان کرد:‌ بسیاری از شهرداری ها و شرکت های خصوصی نرخ نامه ای دارند که انوع آسفالت توپکا و بیندر را با قیمت های بالای 300 و 400 هزار تومان عرضه می کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به نرخ تولید آسفالت در سال 98 به ازای هر تن حدودا 220 هزار تومان، در همان سال با تولید 501 هزار تن آسفالت و استفاده در سطح شهر، رقمی بالغ بر 35 میلیارد تومان معادل یک پروژه عمرانی مهم برای شهرداری مشهد صرفه جویی شده است.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت:‌ قطعا در کنار قیمت تمام شده پایین توسط سازمان عمران، کیفیت تولید نیز مدنظر بوده به طوریکه آسفالت تولید شده در کارخانه شهید مجیدی با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و استفاده از دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی تحت بررسی و آزمایش دقیق قرار می گیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار