زورگیری از شهروندان در پوشش مسافرکشی
کد خبر: 1017591
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gil
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
سارق سابقه داری که با همدستی یکی از دوستانش در پوشش مسافرکشی از شهروندان با تهدید سلاح سرد زورگیر می‌کرد، دستگیر شد. همدست متهم تحت تعقیب مأموران پلیس تهران قرار دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۱۶‌آذر‌سال گذشته، مرد ۳۶‌ساله با مراجعه به کلانتری‌۱۱۰ شهدا از یک راننده مسافرکش به اتهام سرقت و زورگیری با سلاح سرد شکایت کرد و گفت: «هنگام برگشت از محل کارم منتظر ماشین بودم که یک دستگاه پژو ۲۰۶ سفید رنگ با یک سرنشین توقف کرد. وقتی سوار شدم راننده بعد از طی مسافتی در محل خلوتی توقف کرد سپس همراه دیگر سرنشین با تهدید سلاح سرد، اموال و مدارکم که شامل گوشی تلفن همراه و ۲ میلیون تومان وجه نقد را سرقت کردند. آن‌ها بعد از زورگیری مرا در حوالی اتوبان امام علی از ماشین بیرون انداختند و گریختند.

با طرح این شکایت پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار پایگاه ششم پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت و کارآگاهان با ثبت مشخصاتی که شاکی در اختیار آن‌ها قرار داده‌بود، موفق شدند راننده خودروی‌۲۰۶ که یکی از مجرمان سابقه دار به نام سلمان ۳۰‌ساله است، شناسایی و دستگیر کنند. پس از دستگیری متهم برای تحقیقات به پایگاه‌ششم پلیس آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او با اقرار به سرقت به عنف گفت: «روز حادثه همراه دوستم، شاکی را به عنوان مسافر سوار کردیم سپس در فرصت مناسب با چاقو و قمه اموالش را سرقت کردیم و گریختیم. باور کنید از دوستم اطلاعی ندارم.» سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: «متهم پس از اعتراف به جرمش به دستور بازپرس دادسرای ناحیه‌۳۴ برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.» مأموران در تلاشند تا همدست متهم سابقه دار را دستگیر کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار