طرح شکایت‌های تازه علیه متعرض به دختران دانشجو
کد خبر: 1017252
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GdI
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
پرونده کیوان امام‌وردی که به اتهام تعرض به دختران دانشجو در بازداشت به سر می‌برد با طرح شکایت‌های تازه وارد مرحله‌ای تازه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: رسیدگی به پرونده پسر متجاوز از چند روز قبل با دست به دست شدن هشتگی با عنوان تجاوز در توییتر و اینستاگرام از سوی مأموران پلیس امنیت عمومی تهران در دستور کار قرار گرفت.

بررسی‌ها نشان داد دختر جوانی علیه مردی به نام کیوان امام‌وردی توئیت کرده که ازسوی وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. پس از انتشار این توئیت، توئیت‌های دیگری از سوی چند دختر جوان دیگر علیه کیوان در فضای مجازی منتشر شد.

مأموران پلیس با بررسی‌های توئیت‌ها دریافتند متهم که پسری متولد‌۶۶ و مجرد است. چند سال قبل به عنوان کارشناس رشته باستان‌شناسی از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شده‌است و در همان زمان از طریق فضای مجازی با دختران دانشجویی رابطه دوستی برقرار کرده و آن‌ها را به بهانه‌ای به خانه‌اش کشانده و پس از مصرف مشروبات الکلی آن‌ها را بی‌هوش کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در حالی که دختران فریب خورده مدعی بودند از سوی افراد سرشناس دیگری هم مورد آزار قرار گرفته‌اند، مأموران پلیس امنیت اخلاقی تهران، متهم را به دستور قاضی روح الله رضاپور گتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت و اخلاقی تهران تحت تعقیب قرار دادند.

مأموران پلیس همزمان با رصد فضای مجازی با افرادی که در هشتگ تجاوز مدعی بودند از سوی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند ارتباط بر قرار کردند و به دستور قاضی پرونده به آن‌ها اطمینان دادند که هویتشان به صورت محرمانه باقی می‌ماند. بدین ترتیب همزمان با ارائه چند شکایت مأموران پلیس هم متهم را در حالی که تمامی اکانت‌هایش را بسته‌بود، شناسایی و بازداشت کردند.

اعتراف متهم

متهم پس از انتقال به اداره پلیس در اعترافی گفت: از دوران کودکی و نوجوانی کتاب زیادی می‌خواندم تا اینکه کم کم دچار تفکرات غربی شدم و به همین دلیل از دوران نوجوانی و جوانی هم مشروب مصرف می‌کردم. من علاقه زیادی به بوم گردی داشتم به طوری‌که خانه ویلایی هم برای بوم‌گردی در شمال ایران دارم و با افرادی که ارتباط دوستی برقرار کردم، بیشتر در همین سفر‌ها بود و گاهی هم در فضای مجازی با دختران آشنا می‌شدم. پس از دوستی دختران دانشجو را به خانه‌ام دعوت می‌کردم و بر اساس همان تفکرات غربی با هم مشروب مصرف می‌کردیم، اما آن‌ها زیاده‌روی می‌کردند و به خاطر مستی زیاد بی‌هوش می‌شدند و من هم با آن‌ها رابطه برقرار می‌کردم، اما در این رابطه هیچ اجباری نبود و من از داروی بی‌هوشی هم استفاده نمی‌کردم و همه این رابطه با رضایت طرف مقابل بود.

متهم پس از اعتراف به جرمش از آنجایی که بیماری سنگ کلیه دارد به زندان اوین منتقل شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

بر اساس این گزارش تا کنون شش‌دختر جوان به صورت رسمی از متهم شکایت کرده‌اند و همچنین وکیلی هم در اداره پلیس از سوی چند موکلش از متهم شکایت کرده‌اند به طوریکه شکایت‌ها علیه پسر متجاوز به عدد‌۱۰ رسیده است، اما این در حالی است که چند دختر جوان دیگر هم که اهل شهرستان‌های دیگر هستند به صورت تلفنی از متهم شکایت کرده‌اند و قرار است به زودی برای طرح شکایت کتبی به تهران بیایند. به نظر می‌رسد به زودی شکایت‌ها از متهم به بالای ۲۰‌نفر برسد.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
داود
|
Canada
|
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
0
0
سلام دوستی دارم روحانی شاید 39 سال پیش میگفت این جوجه کمونیست ها روی چمن دانشگاه خوب حرف میزنند از ایشان خواستم برای توضیح بیشتر بدهد گفت منظور افراد کمونیست است روی چمن دانشگاه تهران خوب حرف میزنند بعد ا با جنس مخالف به منزل مجردی میرونند وبه دختر میگونید این است آزادی که شما می توانی دوست پسر بگیری وبا هم مشروب بخورییم و مثل کشور های غربی با هم شب در یک رختخواب بخوابیم واین شد رسم ومرام چوجه کمونیست که روی چمن خوب حرف میزنند وعاقبتش مثل آین کیوان امام رودی است متاسفانه یک سری افراد راه وروش فرزندانشان را نمی دانند از عالم وآدم ایراد میگیرنند در صورتیکه فرزندانشان دارد کار خلاف میکنند وثمراتش همین است که به فساد وآبروی ریزی دست می یابنند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار