تاکید قبایل و عشایر سوریه بر حمایت از مقاومت مردمی ضد اشغالگری آمریکا
کد خبر: 1016134
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GLG
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
قبایل و عشایر سوریه بر حمایت از انتفاضه و مقاومت مردمی به خصوص در مناطق شمال و شرق سوریه علیه اشغالگری آمریکا و مزدوران آن تاکید کردند.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: قبایل و عشایر و شخصیت‌های ملی سو ریه در سومین گردهمایی خود در حلب بر حمایت از انتفاضه و مقاومت مردمی علیه اشغالگران آمریکایی و مزدوران آن تا زمان بیرون راندن آن‌ها از خاک سوریه تاکید کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، شرکت کنندگان در این بیانیه بر مخالفت خود با هر گونه حضور غیرقانونی بیگانگان در خاک سوریه و مبارزه با اشغالگران در شمال و شرق سوریه از همه راه‌های قانونی و در دسترس تا زمان بیرون راندن آن‌ها از خاک سوریه تاکید کردند.

در این بیانیه همچنین آمده است که مردم سوریه به هیچ قیمتی دست از اصول ملی خود برنمی‌دارند و سوریه زیر پرچم ملی و تحت رهبری «بشار اسد» رئیس جمهور آن از وحدت اراضی و ملی خود صیانت می‌کند.

در این نشست، ترکیه دشمن سوریه و حامی تروریسم در سوریه خوانده و تاکید شد در شرایطی که ارتش سوریه به مبارزه با تروریسم مشغول است، ترکیه دست به اشغال بخش‌هایی از شمال و شرق سوریه زده است.

حاضران در نشست مذکور همچنین ارتش سوریه را عامل حفظ وحدت، عزت و نهضت این کشور خواندند و گفتند که ثروت‌های طبیعی و اقتصادی سوریه دارایی همه ملت سوریه است و هیچ گروهی حق تصرف آن را ندارد همان گونه که خاک سوریه هم به گروه خاصی تعلق ندارد.

در این نشست از جامعه بین المللی خواسته شده است بر کشور‌های غربی فشار آورند تا تحریم‌های ظالمانه اقتصادی علیه ملت سوریه را که موجب بیش‌تر شدن رنج آن‌ها شده است، بردارند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار