عرضه کالاهایی که نمونه مشابه آن در کشور تولید می‌شود ظلم به تولید کنندگان است
کد خبر: 1015824
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GGG
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
رئیس اتاق اصناف مرکز البرز:
رئیس اتاق اصناف مرکز البرز نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در راستای حمایت از تولید داخلی منعقد شده است، اظهارداشت: عرضه کالاهایی که نمونه مشابه آن در کشور تولید می‌شود ظلم به تولید کنندگان است.

بهروز حصاری افزود: در راستای کنترل ورود و عرضه کالاهای قاچاق در سطح عرضه، برنامه های متنوعی در سه محور آموزش‌ و اطلاع رسانی‌ و آگاهی بخشیاز سوی اتاق

اصناف استان البرز با همکاری کمیسیون قاچاق کالا وارز ودیگر دستگاه های عضوبرای کسبه و واحد های صنفی استان طراحی و اجرا خواهد شد که امید است با اجرای این چنین طرح‌هایی در تحقق شعار سال موفق باشیم.

امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  و اتاق اصناف مرکز استان البرز

یاسر نژاد فلاح در حاشیه مراسم آئین امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  و اتاق اصناف مرکز استان البرز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در راستای تحقق جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری عنوان شده و تاکیدات استاندار محترم البرز  در راستاى بهبود معیشت و اقتصاد مردم، این کمیسیون تفاهم ‌نامه‌ای را با اتاق اصناف استان امضا کرد.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه شش ماده و 23 تبصره دارد، افزود: یکی از موارد این تفاهم‌نامه اجرای طرح "کاسب حبیب خدا است" بوده که در راستای این طرح کسبه منصفی که بر اساس چارچوب قانونی، صنفی و اسلامی فعالیت و از عرضه کالاهای قاچاق خوداری می‌کنند به مردم معرفی می‌شوند.

نژاد فلاح در ادامه بیان‌داشتند: عدم ارائه کالای قاچاق در واحدهای صنفی موجب رونق در تولید،افزایش اشتغال و کمک به ایجاد کسب و کار می‌شود.

وی با عنوان اینکه استان البرز محل‌گذر 14 استان غربی و شمالی است و گسست اجتماعی نیز در این استان وجود دارد، تصریح کرد: به دلیل محورهای ترانزیتی مهم استان البرز با دیگر استان‌ها آمار کشفیات قاچاق بسیار بالا است که امید از با اجرای این چنین برنامه‌ها آمار قاچاق و کشفیات به حد زیادی تقلیل پیدا کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار