جدیدترین آمار جهانی کرونا دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹
کد خبر: 1015668
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GDk
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
طبق آخرین آمار جهانی کرونا تاکنون ۲۱ میلیون و ۸۲۶ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ در این گزارش درباره جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹ می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز، ۲۱ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۴۴۷ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۷۷۳ هزار و ۷۲ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۴ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۱۸۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۳۶ هزار و ۸۴۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۶۳۲ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۷۳ هزار و ۱۲۸ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۲ هزار و ۳۶۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۱۹۷ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۰۷ هزار و ۸۷۹ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۵۷ هزار و ۱۶۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۶۴۷ هزار و ۶۶۳ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۵۱ هزار و ۴۵ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، پرو، مکزیک و کلمبیا نیز به‌ترتیب با ۹۲۲ هزار و ۸۵۳، ۵۸۷ هزار و ۳۴۵، ۵۳۵ هزار و ۹۴۶، ۵۲۲ هزار و ۱۶۲ و ۴۶۸ هزار و ۳۳۲ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های شیلی با ۳۸۵ هزار و ۹۴۶ و ۱۱۱ و اسپانیا با ۳۵۸ هزار و ۸۴۳ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با ۲ میلیون و ۹۲۲ هزار و ۷۲۴، ۲ میلیون و ۴۳۲ هزار و ۴۵۶ و یک میلیون و ۹۱۹ هزار و ۸۴۲ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار