افتتاح دو ایستگاه آتش نشانی در کرج
کد خبر: 1015474
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GAc
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
با حضور شهردار و اعضای شورای شهر شهر کرج، مراسم بهره برداری از پروژه های آتش نشانی (ایستگاه بلوار کامیون داران، ایستگاه شهید صدوقی، استخر سرپوشیده ویژه پرسنل آتش نشانی) در دهمین هفته از شنبه های جهادی برگزار شد.

رییس شورای شهر شهر کرج  در  این مراسم گفت : شورای پنجم در سه سال گذشته تلاش کرده اند برای ارتقای تجهیزات و نیروی انسانی کنار سازمان آتش نشانی باشد.

اکبر سلیم نژاد ، اظهار داشت: در حوزه آتش نشانی در حال نزدیک شدن به استانداردها هستیم.

وی در ادامه با بیان این که آتش نشانان حافظ جان و امنیت مردم هستند، ادامه داد: این وظیفه بسیار خطیری است که بر دوش این نیروهای جان بر کف گذاشته شده است.

سلیم نژاد با اشاره به این که شورای پنجم در سه سال گذشته تلاش کرده برای ارتقای ادوات و نیروی انسانی در کنار سازمان آتش نشانی باشد، خاطرنشان کرد: نیاز سازمان آتش نشانی برای ارتقای تجهیزات دغدغه ما نیز هست و برای رفع آن بیش از گذشته تلاش می کنیم.

شهری ایمن و تاب آور خواهیم ساخت

شهردار کلانشهر کرج نیز در ادامه این مراسم گفت : برای داشتن شهری ایمن تقویت و بروز رسانی تجهیزات آتش نشانی ضروری است.

علی کمالی زاده با اشاره به لزوم افزایش تاب آوری و ایمنی کلانشهر کرج گفت: زیر ساخت های امدادی این کلانشهر تا پایان امسال تقویت می شود.

این مسئول افزود: هدف مدیریت شهری کرج افزایش تاب آوری و ایمنی در برابر حوادث است که در این زمینه امسال با حمایت اعضای شورا بخشی از تجهیزات آتش نشانی کرج نوسازی و توسعه یافته است.

به گفته وی؛ در اولین هفته از شنبه های جهادی نیز از ۳۱ میلیارد تومان تجهیزات آتش نشانی رونمایی شد.

 شهردار کرج در عین حال تاکید کرد: برای داشتن شهری ایمن بروز رسانی ادوات آتش نشانی ضروری است به همین منظور تا پایان سال دو دستگاه نردبان ۳۲ متری دیگر به تجهیزات سازمان آتش نشانی کرج اضافه می شود.

کمالی زاده در ادامه بیشتر شدن ایستگاه های آتش نشانی را باعث کم شدن زمان رسیدن به محل حوادث عنوان کرد و یادآور شد: این استاندارد در حال حاضر زیر ۶ دقیقه است.

گفتنی است؛ با گشایش ۲ ایستگاه جدید آتش نشانی شمار ایستگاه های این سازمان در این کلانشهر به ۳۱ ایستگاه رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار