۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت واریز شد
کد خبر: 1015434
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G9y
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار با بیان اینکه تاکنون ۹ /۱ میلیون نفر سهام عدالت خود را فروخته‌اند، گفت: ۵‌هزار و ۶۰۰میلیارد تومان به حساب این افراد واریز شده است.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، حسین فهیمی گفت: از حدود ۱۹ میلیون نفری که در مدیریت سهام عدالت روش غیرمستقیم را انتخاب کرده بودند، کمتر از ۲ میلیون نفر تصمیم گرفتند تا بخشی از سهامشان را – مجموع ۶۰ درصد – را به فروش برسانند. مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار گفت: در حال حاضر ۵ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت واریز شده است. وی ادامه داد: براساس تصمیم شورای عالی بورس و با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم بر این شد که شناسایی مشتری و ثبت و ضبط مشتری در شرکت سپرده‌گذاری به عنوان درگاه ورودی بازار اوراق بهادار، با دو مؤلفه اطلاعاتی صورت بگیرد و افراد مجبور به مراجعه حضوری نباشند. مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار افزود: «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم‌کارتی به نام دارنده سهام عدالت» در حال حاضر می‌توانند بار ثبت و ضبط مشتری را به طور غیرحضوری به دوش بکشند.

حسین فهیمی اضافه کرد: کسانی که به درسی «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم‌کارت» را معرفی کرده بودند، سهامشان به فروش گذاشته شده و پول حاصل از سهام به حساب آن‌ها واریز شده است. از تاریخ ۳۰ خردادماه ۹۹ کارگزاری‌های کشور ملزم شدند تا به مشتری‌های خودشان پاسخ دقیق ارائه دهند. وی ادامه داد: کسانی که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده‌اند، حتماً یک یا هر دوی این شماره‌ها را به درستی وارد نکرده‌اند.

حسین فهیمی با بیان اینکه اولویت ما بر حفاظت از سهام عدالت تنظیم شده است، توضیح داد: تا زمانی که ما از فروش قطعی و اطلاعات فروشنده اطمینان حاصل نکنیم، عملیات فروش را انجام نمی‌دهیم. اگر دارندگان سهام عدالت در شماره شبا یا شماره موبایل مغایرت دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی سهام عدالت، شماره‌های خود را اصلاح کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار