کشف جسد مثله شده مردی بدون سر
کد خبر: 1015254
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G74
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
مأموران پلیس دو نیم‌تنه بالا و پایین مردی را بدون سر در دو مکان مختلف کشف کردند.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ساعت‌۱۱ صبح روز چهارشنبه بیست و دوم مرداد قاضی محمد‌جواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۶۰ خزانه از کشف جسد مثله شده‌ای با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در کنار سطل زباله با نیم تنه بالای بدن انسانی روبه‌رو شدند که سر در بدن نداشت و حکایت از آن داشت حدود ۶‌ساعت قبل در مکان دیگری به قتل رسیده و عاملان آن پس از مثله‌کردن جسد قسمت بالا تنه آن را در این سطل زباله رها کرده‌اند.

همچنین مشخص شد جسد مثله شده را مرد کارتن‌خوابی هنگام تفکیک زباله داخل سطل زباله کشف کرده و به مأموران پلیس خبر داده است.

مرد کارتن خواب گفت: مدتی است برای هزینه زندگی‌ام زباله‌های بازیافتی جمع می‌کنم و می‌فروشم. ساعتی قبل در حال برداشتن چند عدد کارتن و دبه پلاستیکی از داخل سطل زباله بودم که نایلونی خونی داخل سطل زباله نظرم را به خودش جلب کرد. کنجکاو شدم و نایلون را بررسی کردم که با نیمه تنه انسانی روبه‌رو شدم و از ترس فرار کردم و بعد موضوع را به مأموران پلیس خبر دادم.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مأموران پلیس دریافتند ساعتی بعد از کشف نیم تنه انسان در خزانه، کارکنان پسماند‌های شهرداری در کهریزک نیمه تنه پایین انسانی را داخل زباله‌های تفکیکی کشف کرده‌اند. از آنجایی که احتمال می‌رفت دو نیمه تنه کشف شده مربوط به یک فرد است قاضی شفیعی دستور داد جسد‌های مثله شده کشف شده برای انجام آزمایش‌های لازم و شناسایی هویت به پزشکی قانوی منتقل شود. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار