انجام ۵۴۰ کیلومتر کمربندی حفاظتی بین اراضی در کردستان
کد خبر: 1015128
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G52
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
فرمانده مرزبانی کردستان گفت: امنیت مرز بدون تعامل و همراهی مرزنشین امکان‌پذیر نیست و امنیت مرز‌های کردستان مرهون همراهی مرزنشینان و مرزبانی است.

سردار علیرضا مرزبانی صبح امروز در یک نشست که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، با گرامیداشت یاد شهدای عرصه رسانه و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: کار خبرنگاری با حوزه ماموریت مرزبانی مشابهت‌هایی زیادی دارد که سختی کار، ویژگی مشترک کار مرزبانی و رسانه است.

فرمانده مرزبانی کردستان گفت: ماموریت‌های مرزبانی و رسانه‌ها سختی‌های زیادی دارند و تعامل رسانه‌ها با مرزبانی و اعلام خواسته عمومی به مرزبانی، ما را در رسیدن به اهداف کمک می‌کنند.

وی اذعان داشت: همه به نحوی با عامه جامعه در ارتباط هستیم و گاها ما نیاز داریم که خواسته جامعه به ما اعلام شود و این را خبرنگاران می‌توانند با تعامل بیشتر محقق کنند.

سردار مرزبانی ادامه داد: حوزه مرزبانی متفاوت از سایر حوزه‌های ناجاست، ما مسوول تامین امنیت مرز هستیم که از حساسیت خاسی برخوردار است و حاکمیت‌ها توجه خاسی به مرز دارند.

وی گفت: بیش از ۱۷۵۰ کیلومتر مرز شرایط ویژه‌ای برای کشور ما دارد که گاها چالش‌های زیادی در برخی مرزها داریم که این چالش‌ها هم بر امنیت و هم بر کشور تاثیرگذاری دارد.

وی در ادامه گفت: امنیت مرز بدون تعامل و همراهی مرزنشین امکان‌پذیر نیست و امنیت مرزهای کردستان مرهون همراهی مرزنشینان و مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی کردستان خاطرنشان کرد: پیگیری مطالبات و خواسته‌های  مردم مرزنشین استان را به عنوان مرزبانی در برنامه داریم داریم که بدانند هم برای امنیت آنها تلاش می‌کنیم و هم بدانند از فرزندان آنان هستیم.

سردار مرزبانی تصریح کرد: در این ایام شیوع ویروس کرونا، مرزبانی با توزیع بسته‌های معیشتی تلاش کرد تا بخشی از نیازهای مرزنشینان را تامین کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی