باز‌د‌اشت سا‌رقان خودرو قبل از دستبر‌د به یک خانه
کد خبر: 1014902
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G1O
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
سه مجرم سابقه دار که سوار بر خودروی مزدا ۳ سرقتی در حال اجرای نقشه سرقت از یک خانه بودند در دام مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض گرفتار شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  سرهنگ رسول بهرامی رئیس کلانتری ۱۴۰‌باغ فیض توضیح داد: شامگاه دوشنبه مأموران کلانتری هنگام گشت‌زنی در خیابان سردار جنگل به یک خودروی مزدا‌۳ سفید رنگ که در حال ورود به یک مجتمع مسکونی بود مظنون شدند و در اولین گام شماره پلاک خودرو را بررسی کردند. در اولین بررسی‌ها معلوم شد که خودرو چند روز قبل اعلام سرقت شده‌است. بعد از آن بود که مأموران کلانتری با سد کردن راه مزدا ۳، برای بازداشت راننده و سرنشین آن که زن و مردی جوان بودند، وارد عمل شدند. راننده مزدا، اما بدون توجه به هشدار دو مأمور پلیس با دنده عقب تلاش کرد از دست مأموران فرار کند. او با تصادف با خودروی پلیس راه فرار به خیابان باز کرد، اما خیلی زود مأموران وی و همدستش را بازداشت کردند.

همزمان با دستگیری دو متهم که خودشان را زن و شوهر معرفی کردند، ساکنان ساختمان به مأموران کلانتری خبر دادند، دو متهم بازداشت شده همدست دیگری دارند که در پارکینگ ساختمان پنهان شده‌است بنابراین مأموران پلیس سومین متهم را هم بازداشت کردند.

بررسی سوابق متهم حکایت از آن داشت که آن‌ها از مجرمان سابقه دار هستند که قبلاً به اتهام سرقت بازداشت و به حبس محکوم شده بودند. بررسی‌ها همچنین نشان داد که متهمان به تازگی از حبس آزاد شده و سرقت‌های سریالی‌شان را شروع کرده‌بودند که دوباره بازداشت شدند. متهمان در بازجویی‌ها به سرقت خودروی مزدا ۳ اعتراف کردند و گفتند که قصد سرقت از آپارتمانی در مجتمع مسکونی را داشتند که با هوشیاری مأموران گشت کلانتری گرفتار شدند. سرهنگ رسول بهرامی، رئیس کلانتری ۱۴۰‌باغ فیض گفت: مالک خودروی مزدا ۳ شناسایی شده و مراحل تحویل خودروی سرقت شده به وی در جریان است. وی ادامه داد: تحقیقات برای بررسی جرائم بیشتر متهمان هم ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار