اطلاع بدون واسطه مسئولان از دغدغه‌های مردم، مزیت طرح سامد
کد خبر: 1014111
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fod
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح سامد ظرفیت بسیار خوبی است که مسئولان بدون واسطه از دغدغه‌های مردم مطلع می‌شوند.
حسن جعفری در حاشیه حضور در سامد گفت: طرح سامد طرح بسیار خوبی است که مسئولان استانی بدون واسطه حرف مردم از نقاط مختلف از جمله شهر و روستا را شنیده و پیگیری می‌کنند.
وی افزود: در جلسه امروز مسائلی از جمله افزایش قیمت‌ها، پروتکل‌های بهداشتی و مسائل مربوط به کرونا، چگونگی برگزاری عزاداری محرم از طرف مردم مطرح شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: با توجه به این که دانش‌آموزان روستایی باید از طریق اینترنت ثبت‌نام کرده و دروس خود را بگذارنند، از طرف روستائیان دغدغه‌هایی در ارتباط با جاده‌های روستایی و اینترنت مطرح شد که امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر مسئولان این دغدغه‌ها را برطرف کنیم.
جعفری متذکر شد: همچنین مردم در کنار همه درخواست‌های خود از مسئولان تقدیر و تشکر هم داشتند که نشان می‌دهد اگر مدیری به مردم خدمت کند مردم از زحمات وی قدردانی خواهند کرد.
گفتنی است، در این جلسه علاوه بر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، دیگر مدیران کل زیرمجموعه این معاونت از جمله محمدعلی نبی‌پور مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، سید حمید موسوی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی، حسین شرافتی‌راد مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی، محمدتقی هاشمی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی و بی‌بی طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی در سامانه ارتباط مردم و دولت سامد پاسخگوی مردم بودند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار