شهردار کرج در چارچوب وحدت و تعامل با شورای شهر حرکت کند
کد خبر: 1013757
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fiv
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
رئیس شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار محترم باید در چارچوب وحدت و تعامل با شورای شهر حرکت کند و تنها در این صورت می توان به اهداف و سیاست های متعالی و خدمت حقیقی به شهروندان دست یافت.

اکبر سلیم نژاد طی نطق پیش از دستور در ابتدای دویست و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور نمایندگان مردم، شهردار و معاونین وی و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا متذکر می شوم که در جابه جایی ها و انتصابات اخیر هیچ رایزنی و هماهنگی با بنده صورت نگرفته و تصمیمات نظر و سلیقه شخص شهردار بوده است.

وی افزود: بنده با توجه به دیدگاه ها و مباحثی که وجود داشت و در راستای حفظ فضای تعامل و وحدت از شهردار محترم تقاضای مسکوت نگه داشتن موقت انتصابات را داشتم که متاسفانه ایشان بر خلاف منویات شورای اسلامی شهر جابه جایی ها را انجام داد و هرچند نمایندگان مردم بنای دخالت در عزل و نصب ها را نداشته و قانون نیز چنین مجوزی صادر نکرده است اما احدی نمی تواند چارچوب مشورتی و روحیه دلسوزی و نظارتی ما را زیر سوال ببرد.

این مسئول تصریح کرد: همه اختیارات شهردار محترم ناشی از تفویض اختیار و اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر است و این گونه نیست که عمران و آبادانی ها و افتتاحیه ها بخشی از رزومه و عملکرد شهردار محترم تلقی گردد و در مقابل، ایرادات و تخلفات و حاشیه ها را به پای نمایندگان مردم بنویسند، خیر این طور نیست! ما به عنوان نمایندگان مردم موظف به نظارت و مشورت و دلسوزی هستیم تا شهر به نحو احسن اداره شود و بهترین خدمات به شهروندان شریف ارائه گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج خاطر نشان کرد: هنگامی که بنده از باب دلسوزی و احساس مسئولیت و به نمایندگی از اعضای محترم شورای شهر از شهردار محترم موضوع مسکوت نگه داشتن موقت انتصابات را تقاضا می کنم تا جابه جایی ها در فضای وحدت و تعامل صورت پذیرد و حرکت رو به جلوی مدیریت شهری مخدوش و متوقف نگردد، انتظار احترام و تائید این خواسته را دارم و اینکه شهردار بنای بی توجهی داشته باشد، شورای شهر بی احترامی ها را نمی پذیرد و در مقابل آن می ایستد.

سلیم نژاد خاطر نشان کرد: وظیفه و رسالت اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم در درجه اول بحث نظارت و مشورت است و این گونه نیست که ما نسبت به انتصابات و عزل و نصب ها حساس نباشیم، اینکه سرمایه های شهر به عنوان امانت مردم و حق الناس در اختیار چه کسانی قرار می گیرد، بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم که شهردار محترم بنای عملکرد در چارچوب وحدت و همکاری را داشته باشد و به تذکرات نمایندگان مردم مضاعفاً اهمیت دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار