استفاده از ۱۷ هزار گروه جهادی در ساخت مسکن محرومان
کد خبر: 1012918
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FVO
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳
سازمان بسیج به کمک وزارت راه آمد
از ۱۷ هزار گروه جهادی که تخصص آن‌ها مشارکت در ساخت مسکن است، استفاده کرده‌ایم، همچنین با همکاری بنیاد تعاون و سایر موسسات در این بخش در حوزه مشارکت استفاده خواهیم کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز گذشته در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری با وزارت راه و شهرسازی با هدف محرومیت‌زدایی ضمن اشاره به این نکته که سازمان بسیج مستضعفین به عنوان یک نهاد بزرگ مردمی در شبکه خدمات رسانی سطح کشور فعالیت می‌کند، گفت: این سازمان گسترده‌ترین شبکه خدمات رسانی در سطح کشور را ایجاد کرده و با رویکرد تعاملی و انقلابی در بخش مسکن و شهرسازی مناطق محروم و همچنین حل مشکلات مستضعفان فعالیت‌های خود را ادامه خواهد داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، ضمن اشاره به انگیزه این نهاد برای محرومیت‌زدایی در سطح کشور، ادامه داد: ما اعلام آمادگی کرده‌ایم که در چارچوب سیاست‌های نظام و با همکاری وزارت راه و شهرسازی تمام توان و ظرفیت خود را به میدان بیاوریم تا مشکل محرومان و مستضعفان در این بخش حل شود.

سردار سلیمانی در بیان اولویت‌های سازمان تحت نظر خود، گفت: محرومان و مستضعفان از ستمدیده‌ترین طبقات اجتماعی کشور هستند، بنابراین توسعه آبادانی مناطق حاشیه شهر‌ها و همچنین توسعه راه‌های روستایی جزو برنامه‌های اولویت‌دار سازمان بسیج مستضعفین است.

وی، با اشاره به ظرفیت‌های سازمان بسیج مستضعفین، افزود: سازمان بسیج مستضعفین این آمادگی را دارد تا نقش همکاری، تعامل و توسعه سازندگی را داشته باشد و ما از انگیزه‌های انقلابی که در حوزه بسیج مستضعفین وجود دارد، استفاده خواهیم کرد.

سردار سلیمانی، در تشریح توانمندی‌های این سازمان، بیان کرد: سازمان بسیج مستضعفین تمام توان و توانایی خود را در بخش مهندسی و نیروی انسانی و همچنین فنی و مهندسی و ماشین آلات به کار خواهد گرفت و با توجه به آنکه هزاران مهندس در این مجموعه فعال هستند، بخشی از این واحد‌ها و مسیر‌های روستایی را ایجاد
خواهیم کرد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه ما تاکنون تجربه‌های گسترده‌ای را در حوزه محرومیت زدایی داریم، گفت: برای توسعه زیرساخت‌ها سعی خواهیم کرد، در قالب این تفاهمنامه قدم‌های بزرگی را برداریم و با همکاری وزارت راه و شهرسازی و با یک انگیزه انقلابی قول خواهیم داد به مردم تا سرعت پروژه‌ها را افزایش دهیم.

رئیس سازمان بسیج در پایان با بیان اینکه باید بتوانیم با استفاده از مصالح مستحکم این پروژه‌ها را به پایان برسانیم، بیان کرد: این اقدام هم یک کارنامه درخشان برای وزارت راه و شهرسازی می‌شود تا در قالب یک جبهه واحد برای حل مشکلات مناطق محروم اقدام کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار