وضعیت مقبره‌ الشعرا موجب تاسف است
کد خبر: 1012620
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FQa
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
فروش کیفیت زندگی مردم توسط شهرداری
عضو شورای شهر تبریز گفت: . امروز برای هر پست سازمانی در شهرداری‌ها پنج نفر نیرو وجود دارد که به دلیل رها شدن شهرداری از سوی دولت و مجلس است.

فرج محمد قلیزاده  در جلسه همفکری نمایندگان مردم تبریز در مجلس با مدیران شهری و اعضای شورای شهر تبریز اظهار داشت: تعجب آور است که دولت و مجلس در چهل سال گذشته تقریباً شهرداری‌ ها را رها کرده‌اند ولی ۷۰ درصد مردم‌مستقیم ‌یا غیرمستقیم با شهرداری‌ها در ارتباط اند.

وی افزود:  تغییر کاربری، فروش تراکم و کمیسیون‌های ماده صد جزو ۳ منبع درآمدی شهرداری‌ها هستند که منبع آنها فروش کیفیت زندگی مردم است که این درست نیست.

قلیزاده تصریح کرد: دیوان محاسبات در مجلس به دخل و خرج دولت رسیدگی می‌کند اما در شهرداری خود شهرداری هم درآمد کسب و هزینه می‌کند. امروز برای هر پست سازمانی در شهرداری‌ها پنج نفر نیرو وجود دارد که به دلیل رها شدن شهرداری از سوی دولت و مجلس است.

قلیزاده تصریح کرد: عدم هماهنگی در مدیریت شهری باعث از بین رفتن بودجه‌های شهری می‌شود که هم هزینه‌ها نابود می‌شود و هم نارضایتی به وجود می‌آوریم که اگر بیش از حد افزایش یابد مشکل‌ساز خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تبریز برای شمال‌غرب کشور موتور محرک است که رکود و رونق در آن موجب رکود و رونق در کل منطقه خواهد شد که لازم است پروژه‌های بزرگ در تبریز انجام شود.

وی اضافه کرد: اجرای مترو تبریز با وضعیت موجود سال‌ها به طول خواهد انجامید که باید اقدامات مناسبی در این زمینه انجام ‌شود.

قلیزاده اظهار داشت: وضعیت مقبره‌ الشعرا امروز موجب تاسف همه ما است و تنها شهرداری نمی‌تواند برای اتمام این پروژه هزینه کند که لازم ‌است از بودجه‌های ملی برای اتمام‌ این پروژه منابع جذب کنیم.

برچسب ها: تبریز ، شهر ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار