سرقت طلایی زوج سرایدار در اولین روز کار!
کد خبر: 1012585
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FQ1
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
زوج جوان که برای سرایداری در خانه ویلایی استخدام شده‌بودند در اولین روز کاری‌شان اموال خانه را سرقت کرده و با خودروی صاحبخانه گریختند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران در توضیح پرونده گفت: ۱۰ روز قبل بود که مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۴ قلهک برای بررسی در محل که خانه‌ای ویلایی بود، حاضر شدند. شاکی گفت: من امشب همراه خانواده‌ام به مراسم عروسی رفته بودم. لحظاتی قبل که قدم به خانه گذاشتیم متوجه شدیم که دزد به خانه زده و اموال باارزش مثل طلا، چند تخته فرش دستباف، ۳۰‌عدد ساعت گرانقیمت، مقداری دلار، چند عدد تابلو فرش و خودروی هایما که در مجموع ۴۰۰‌میلیون تومان ارزش داشت سرقت شده است. بعد از مطرح شدن شکایت مأموران پلیس در این باره تحقیق کردند و متوجه شدند که سرقت از سوی فردی آشنا رقم خورده و سارق یا سارقان با در دست داشتن کلید وارد شده و به راحتی از خانه خارج شده‌اند.

پس از آن بود که شاکی بار دیگر مورد تحقیق قرار گرفت و گفت که به زوجی سرایدار که همان روز آن‌ها را استخدام کرده است مظنون است. وی گفت: مدتی بود که به دنبال استخدام سرایدار برای خانه‌ام بودم تا اینکه بعد از جست‌وجو امروز زن و مردی را استخدام کردم و سوئیتی هم که در خانه داشتم برای زندگی در اختیارشان گذاشتم. شب حادثه در حالی که آن‌ها در سوئیت بودند، راهی عروسی شدیم، اما زمانی که برگشتیم دیدم که دزد به خانه زده و از آن‌ها خبری نیست.

بعد از به دست آمدن این سرنخ بود که زوج سرایدار تحت تعقیب قرار گرفتند. بررسی خودروی سرقت شده هم نشان داد که خودرو در شهرستان بروجرد سوخت‌گیری شده‌است. بررسی حساب بانکی زوج سرایدار هم نشان داد که روز حادثه در چند مرحله مقدار زیادی پول به حساب‌های‌شان واریز شده است.

در شاخه دیگری از تحقیقات بود که مأموران پلیس موفق شدند مخفیگاه متهمان را شناسایی و آن‌ها را بازداشت کنند.

دو سارق در اولین بازجویی‌ها به سرقت اعتراف کردند و گفتند: شب حادثه وقتی خانه را خلوت دیدیم تصمیم به سرقت گرفتیم و آن را اجرا کردیم. مقداری از اموال سرقت شده را به مالخران فروختیم تا اینکه بازداشت شدیم. با اطلاعاتی که متهمان در اختیار پلیس گذاشتند، مأموران موفق شدند که پنج نفر از مالخران را بازداشت کنند. سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: پس از کامل شدن تحقیقات متهمان به دستور قاضی راهی زندان شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار