تیم تروریستی منافقین قصد انجام عملیات خرابکارانه داشتند
کد خبر: 1010974
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F02
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
معاون روابط عمومی سپاه فجر فارس:
معاون روابط عمومی سپاه فجر فارس گفت: تیم تروریستی منافقین برای انجام عملیات خرابکارانه برنامه ریزی کرده بودند که با هوشیاری نیرو‌های اطلاعات سپاه دستگیر شدند.
به گزارش جوان آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، جلال یار محمدی با بیان اینکه دستگیری اعضای این تیم طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و امنیتی صورت پذیرفت، افزود: این تیم برای انجام عملیات خرابکارانه در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برنامه‌ریزی کرده بود که با هوشیاری نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی سپاه فجر این طرح منافقین ناکام ماند.

معاون روابط عمومی سپاه فجر فارس بیان کرد: اعضای تیم تروریستی سازمان منافقین که با هدف انجام عملیات خرابکارانه وارد استان فارس شده بودند توسط سازمان اطلاعات سپاه فجر شناسایی و دستگیر شدند.

یارمحمدی با بیان اینکه اعضای این گروه تروریستی از بدو ورود به استان فارس تحت رصد اطلاعاتی این سازمان قرار داشتند، گفت: تیم تروریستی منافقین که با هدف انجام عملیات خرابکارانه سازماندهی شده بود قبل از انجام هرگونه عملیاتی به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه دستگیری اعضای این تیم طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و امنیتی صورت پذیرفت، خاطرنشان کرد: این تیم برای انجام عملیات خرابکارانه در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برنامه ریزی کرده بود که با هوشیاری نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی سپاه فجر این طرح منافقین ناکام ماند.

معاون روابط عمومی سپاه فجر فارس با بیان اینکه اعضای تیم تروریستی دستگیر و عناصر وابسته به این تیم نیز کاملاً شناسایی شده‌اند، گفت: تحرکات گروهک‌های معاند کاملاً تحت رصد اطلاعاتی قرار دارد و فرآیند‌های قانونی در رابطه با اعضای دستگیر شده این تیم تروریستی نیز در حال انجام است.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار