عفاف و حجاب نماد بنیادین اسلامی است
کد خبر: 1010466
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Erq
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، تاکید کرد:
مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، نقش حوزه صنعت در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را بی بدیل برشمرد و به گسترش آن به عنوان یکی از احکام دین اسلام تاکید کرد.

رضا شجاعی در نشست کمیته عفاف و حجاب شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: بهترین راه ترویج عفاف و حجاب، انس گرفتن با قرآن و عمل به معارف اسلامی در دین است که تاثیر عمیقی دارد.
وی با بیان اینکه در مسئله عفاف و حجاب هم باید مداومت شود و هم از تاثیرات آن محافظت نماییم، افزود: نهادینه کردن عفاف و حجاب یک مسئولیت دینی و وظیفه همگان بوده و در این راستا باید با کارهای فرهنگی و آگاه سازی هجمه های فرهنگی به خوبی ایفای نقش کنیم.
شجاعی با اشاره به اینکه مسئله عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نیست، ادامه داد: عفاف و حجاب و بحث پوشش صرفاً مرتبط با بانوان نبوده و همه افراد اعم از مرد و زن را در برمی‌گیرد و با تمام جامعه ارتباط مستقیم دارد.
وی تاکید کرد: صنعتگران با اقدامات فرهنگی که در استان انجام دادند گام های اساسی در این زمینه برداشتند و عفاف و حجاب که نماد بنیادین اسلامی بوده را برجسته کردند.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: نمايشگاه پوستر و عكس با موضوع عفاف و حجاب و ترويج سيره اهل بيت(ع) در شهرک‌های صنعتی با عنوان سبک زندگی اسلامی در شهرک‌های صنعتی منتخب برنامه ریزی شده که برگزار می شود.

دبیر کمیته عفاف و حجاب شهرک‌های صنعتی استان برنامه‌های هفته عفاف و حجاب را تشریح و بیان کرد که ستاد صنعت کمیته عفاف و حجاب برنامه‌های متنوعی را برای هرچه پربار ساختن هفته عفاف و حجاب از ابتدای هفته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار