همفکری با این آستان محدود به جریان خاصی نخواهد بود
کد خبر: 1009725
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eft
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: در استفاده از نقطه نظرات افراد و بهره‌گیری از پشنهادات، ایده‌ها و طرح‌های خوب هیچ ممیزی قائل نیستیم و دایره مشورت و همفکری این آستان مقدس محدود به یک جریان یا افراد خاصی نخواهد بود.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد مروی روز چهارشنبه در مراسم معرفی مدیر عالی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) افزود: در تصمیمات اساسی هیچگاه به صورت فردی تصمیم نگرفته‌ بلکه با مجموعه‌های مختلف مشورت کرده‌ایم و این شوراها و هیات‌های امنا نیز بر اساس همین رویکرد با هدف استفاده از ظرفیت‌ها تشکیل شده‌اند.
وی اظهارکرد: ساختار جدید می‌تواند کار را تسهیل، تسریع و هم‌افزایی و همکاری میان بخشی را ارتقا و نظارت را تسهیل کرده و از بوروکراسی‌های دست و پاگیر اداری جلوگیری کند.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حرم مطهر رضوی متعلق به همه انسان‌ها با هرنوع گرایش و سلیقه است زیرا حضرت امام رضا (ع) امام تمام بشریت است بر همین اساس، افراد صاحب‌نظر، دغدغه‌مند و علاقه‌مند نسبت به دستگاه مقدس حضرت امام رضا (ع) بسیار هستند، اما با توجه به محدودیت‌ها تعداد مشخصی از افراد صاحب نظر و با تجربه در حوزه های مرتبط را انتخاب کردیم که این امر به معنای محدودیت دایره مشورت و همفکری صرفا با این افراد نخواهد بود.

وی افزود: هرکس با هر سلیقه سیاسی و فکر اگر ایده‌ای در خصوص حوزه‌های کاری آستان قدس رضوی داشته باشد از آن استقبال می‌کنیم و خود را نیازمند مشورت می‌دانیم و در استفاده از نقطه نظرات افراد و بهره‌گیری از پشنهادات، ایده‌ها و طرح‌ها هیچ ممیزی قائل نیستیم.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مروی ادامه داد: استفاده از خرد جمعی و کار کارشناسی مبنای عمل آستان قدس رضوی است و از ابتدا در به‌کارگیری نیروهای جوان اهتمام ویژه داشته و تاکنون نیز اینگونه عمل کرده‌ایم و پس از این نیز همین رویه را خواهیم داشت زیرا معتقدیم باید نسل جوان وارد عرصه شود اما این به معنای نادیده گرفتن تجربیات ارزشمند پیشکسوتان نیست.
وی گفت: نیروی جوان در کنار تجربیات پیشکسوتان می‌تواند منجر به نتیجه مطلوب شود و شوراها و هیأت‌ های امنای جدید برای استفاده از دانش و تجربه افراد باسابقه، خبره و صاحب‌نظر تشکیل‌ شده‌ است.
تولیت آستان قدس رضوی افزود: طی مطالعات و بررسی‌های فراوان و مشورت با صاحب‌نظران امر، کلیه مجموعه‌ها و بخش‌های کاری آستان قدس رضوی در ذیل چهار بخش تخصصی شامل حرم مطهر، بنیاد بهره‌وری موقوفات، سازمان علمی و فرهنگی و بنیاد کرامت رضوی قرار گرفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار