جهش های بومی تعمیرات پیچیده به خود کفایی رسید
کد خبر: 1009663
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eet
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
مهندس ارشد نگهداري و تعمیرات ماشین‌آلات دوار شركت پالايش نفت اصفهان:
كارشناسان واحد نگهداري و تعمیرات شركت پالايش نفت اصفهان سيستم تسهیل‌کننده گزارش‌گیری از روند دقيق و شفاف تعميرات تجهيزات اين شركت رابا جهش های بومی به خودکفایی درتمام قسمتهای فنی وپیچیده پالایشگاه اصفهان رسیدند.

    به گزارش خبرنگارجوان انلاین ازاصفهان، مهندس ارشد نگهداري  و تعمیرات ماشین‌آلات دوار شركت پالايش نفت اصفهان دراین باره گفت: در حال حاضر با توجه به لزوم جاري سازي سيستم كامپيوتري مديريت نگهداري و تعميرات در پالايشگاه، بخش‌هاي مختلف كار همچون موضوع نهادينه نمودن صدور دستور كارهاي تعميراتي و تكميل و بستن آنها و نيز پيگيري و اجراي دستوركاهاي پيشگيرانه ماشين‌هاي دوار به طور جدي در دستوركار اين واحد قرار گرفته است. همچنين  تا قبل از اين، گزارش‌گیری از روند تعميرات تجهيزات، از طريق برنامه Excell  و به صورت روزانه انجام می‌شد كه البته اين عملكرد موجب می‌گردید گزارش‌گیری با مشكل مواجه شود و حتي وقت‌گیر  باشد.

       سعيد قرباني مجري طرح  افزود: اين موضوع باعث شد كه براي رفع اين معضل چاره‌ای بينديشيم  و در نهايت با هماهنگي حميد كريمي مهندس ارشد كنترل، نگهداري و تعميرات پيشگيرانه، به منظور شفاف‌سازی، در قالب سيستمCMMS  ، روند تمام فعالیت‌های تعميراتي انجام شده و در حال انجام از ابتدا تا پايان كار، ثبت شده و پيگيري مي‌شود.

 وي افزود: از مزاياي اين طرح می‌توان به دسترسي آسان روند تعمیرات و شفاف بودن عملکردهای مربوطه در هر زمان مورد نیاز اشاره كرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار