سامانه های تولیدی حاصل فکر و تلاش مجموعه فاوا است
کد خبر: 1009660
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eeq
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان:
دکتر امیراحمد زندآوردر بازدید اعضای این کمیسیون از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری گفت: سامانه های تولید شده شهرداری در این سازمان حاصل فکر و تلاش مجموعه فاواست که اگر به درستی معرفی نشود این تصور به وجود می آید که کار مهمی انجام نشده یا از سامانه های دیگر الگو برداری شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص موضوعات مطرح شده پیرامون درآمدزایی سازمان فاوا افزود: نگاه ما به این سازمان نگاه درآمدی صرف نیست، اما باید به گونه ای عمل شود که سازمان بتواند هزینه های خود را تامین نماید و به اعتقاد ما این ظرفیت نیز در سازمان فاوا وجود دارد.

وی با اشاره به چالش های موجود سازمان فاوا نیز گفت: این سازمان به واسطه سیاست ها و  تصمیمات مدیران گذشته دستخوش نوسانات و  تغییر و تحول قرار گرفته و مظلوم واقع شده است.

زندآور با تاکید بر ضرورت تصمیم گیری به موقع در مدیریت شهری یادآور شد: در امور مدیریتی بعضی مواقع باید با جسارت تصمیم گرفت و کارها را به پیش برد در غیر اینصورت زمان از دست رفته و خدمات رسانی به مردم با مشکل مواجه خواهد شد. 

وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته و ارج نهادن به دغدغه های مدیرعامل سازمان به جهت بیان مسائل و چالش های موجود، ابراز امیدواری کرد تا از ظرفیت های موجود در سازمان و نیز در کمیسیون حمل و نقل و فناوری شورای اسلامی شهر استفاده شده و در خصوص ارتقاء جایگاه فناوری اطلاعات در شهرداری و شهر اصفهان اقدامات موثرتری صورت گیرد.

شایان ذکر است این بازدید به دنبال برگزاری یکصد و بیست و ششمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و فناوری شورای اسلامی شهر در محل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان  برگزار و اعضای کمیسیون و هیأت همراه پس از جلسه رسمی خود، از معاونت ها، مدیریت ها و قسمت های مختلف سازمان بازدید و با مدیران، کارشناسان و مهندسان این سازمان به صورت بی واسطه بحث و تبادل نظر نموده و از زحمات و تلاش های همکاران این مجموعه قدردانی کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار