قاتل: هنگام حادثه در سفر بودم!
کد خبر: 1009623
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EeF
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
مرد جوانی که به اتهام قتل نگهبان ساختمان نیمه‌کاره در شهرستان بومهن دستگیر شده مدعی شد که زمان حادثه در سفر بوده‌است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۲۵‌اسفند‌سال‌۹۵، مأموران پلیس بومهن از قتل نگهبان یک ساختمان نیمه‌کاره باخبر و راهی محل شدند. آن‌ها با جسد مردی ۴۰‌ساله به نام یوسف مواجه شدند که با ضربات چاقو کشته شده‌بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مأموران در تحقیقات میدانی از شاهدان حادثه دریافتند مقتول با مرد جوانی که قصد سرقت دوربین مداربسته ساختمان را داشت درگیر شده و در آن درگیری به قتل رسیده بود.

با به‌دست آمدن این اطلاعات سارق تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه با بررسی فیلم ضبط شده توسط دوربین ساختمان‌های اطراف وی شناسایی و بازداشت شد. او در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: «حوالی ساختمان نیمه کاره یک مغازه پرنده فروشی بود. مدتی بود آنجا را زیر نظر داشتم تا در فرصت مناسب چند پرنده از آنجا سرقت کنم تا اینکه روز حادثه موفق به سرقت شدم. بعد از آن قصد فرار داشتم که متوجه شدم ساختمان نیمه‌کاره دوربین دارد.» متهم در خصوص قتل گفت: «از ترس اینکه لحظه سرقت دوربین ضبط کرده باشد، وارد ساختمان نیمه‌کاره شدم تا دوربین را سرقت کنم که نگهبان ساختمان متوجه شد و با من درگیر شد. در آن درگیری با چاقویی که همراه داشتم چند ضربه زدم و فرار کردم.»

با اقرار‌های متهم، وی بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. متهم بعد از تعیین شعبه در اولین جلسه محاکمه مقابل هیئت قضایی شعبه‌دهم به ریاست قاضی متین راسخ قرار گرفت. ابتدای جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را قرائت کرد. در ادامه سه فرزند مقتول درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و خلاف اظهاراتش جرمش را انکار کرد و گفت: «باور کنید بی‌گناهم و از قتل اطلاعی ندارم. من مقتول را نمی‌شناسم و روز حادثه هم در تهران نبودم. آن روز‌ها نزدیک به تعطیلات عید بود و من برای گذران تعطیلات نوروزی به یکی از شهر‌های شمالی رفته‌بودم و بعد از تعطیلات عید نوروز بود که برگشتم و دستگیر شدم.»

با این ادعا هیئت قضایی پرونده را برای تحقیقات بیشتر به دادسرا فرستادند. به این ترتیب با کامل شدن تحقیقات و اثبات ادعای متهم وی بار دیگر محاکمه خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار