مدیران شهری کرج با کار جهادی عقب ماندگی و محرومیت ها را جبران کنند
کد خبر: 1008529
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EMb
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
رئیس شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیران شهری با کار جهادی عقب ماندگی و محرومیت های موجود را جبران کنند و با پرهیز از حاشیه ها، عزم خود را برای خدمات صادقانه و پاکدستانه به شهروندان جزم نمایند.

اکبر سلیم نژاد در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه پروژه های سطح شهر به ویژه تقاطع غیرهمسطح حصارک باید فعال باشند، اظهار داشت: چنانچه گره و مانعی در تکمیل پروژه ها وجود دارد، باید مرتفع شود در غیر این صورت حضور پررنگ عوامل اجرایی در محل پروژه ها هنگام بازدیدها چاره ساز پیشرفت و آبادانی شهر نیست.

وی افزود: در خصوص تذکر بنده مبنی بر اینکه مدیران شهری باید لباس کار به تن کنند سوء برداشت هایی رخ داده است، مقصود کلی دعوت مسئولان به کار و تلاش جهادی است و همانطور که مدیران اجرایی در نهادهای خدمت رسان همچون آبفا و گاز با لباس فرم مخصوص در محل خدمت حضور پیدا می کنند، می توان چنین مدلی را در مدیریت شهری کرج نیز پیاده سازی کرد.

این مسئول تصریح کرد: نظارت وظیفه ذاتی نمایندگان مردم است و انتظار داریم شهردار و مدیران شهرداری کرج قبل از آنکه نهادهای نظارتی استانی و شهرستانی به مسائل و مشکلات ورود کنند، برای توجه به تذکرات مطروحه در جلسات شورا اهتمام داشته باشند، برای مثال ساخت و ساز غیرمجاز مشکلی است که باید زیر ذره بین نظارتی قرار گیرد و مردم از این بابت گلایه مند و دغدغه مند هستند.

سلیم نژاد عنوان کرد: همچنین انتظار داریم شهرداری کرج تحت هیچ عنوانی با احدی برای فعالیت در سایر نهادها قرارداد پیمانکاری از سهمیه نیروهای فضای سبز یا پاکبان منعقد ننماید و چنانچه نیت مساعد به سایر دستگاهها وجود دارد با ارائه لایحه می توان از نیروهای رسمی استفاده کرد که امور روال شفاف و قانونی خود را داشته باشد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار