انتشار کتاب «ابراهیم در آتش» درباره یک شهید امنیت
کد خبر: 1007304
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E2q
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
نویسنده کتاب «شهید عزیز» از جدیدترین آثار خود خبر داد
نویسنده آثار و کتب دفاع مقدس و مدافع حرم از نگارش جدیدترین آثارش با عناوین «ابراهیم در آتش» و «شکار مرغابی‌ها» خبر داد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: مصیب معصومیان، در خصوص جدیدترین اثر خود به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: کتاب «ابراهیم در آتش» که به تازگی از سوی انتشارات شهید کاظمی چاپ شده درباره شهید ابراهیم صیادی است، ایشان اهل کاشان و از شهدای مدافع امنیت هستند که در زاهدان و در منطقه خاش به دلیل انتحاری که از سوی دشمن زده شد، به شهادت رسیدند.

وی افزود: این شهدا از سربازان لشکر۱۴ امام حسین (ع) نیز بودند. ما به همراه گروهی از شمال کشور راهی کاشان شدیم و از اعضای خانواده و همرزمان شهید مصاحبه گرفتیم و سپس به روستای نشلج زادگاه شهید و مزار شهید رفتیم و صحبتی هم با اهالی روستا داشتیم که خاطرات خوبی جمع‌آوری شد. حال پس از گذشت یک سال از نگارش کتاب «ابراهیم در آتش» به چاپ رسیده است. این کتاب در ۱۶۰صفحه خاطرات شهید در محل کار و خانواده را بازگو می‌کند. این کتاب مناسب رده سنی بزرگسال است. مطمئناً این کتاب که برای شهیدی از یک استان دیگر نوشته شده است، مخاطب خود را خواهد داشت و با استقبال خوبی از سوی خوانندگان مواجه خواهد شد.

معصومیان در خصوص اثر دیگر خود و نگارش کتاب «شکار مرغابی‌ها» بیان کرد: کتاب «شکار مرغابی‌ها» درباره شهید جواد نژاداکبر از شهدای دفاع مقدس و فرمانده گردان و جانشین تیپ لشکر ۲۵کربلاست که در عملیات کربلای۵ و در منطقه شلمچه، در تاریخ ۱۲ /۱۲ /۶۵ به شهادت رسید. ایشان فرمانده من بودند و یکی از خاطرات من با این شهید بزرگوار این است: در غروب عملیات بالای خاکریز نشسته بودم و ایشان با موتور بچه‌ها را بازرسی می‌کردند، زمانی که من را دیدند به پیش من آمدند. در آن لحظه کلاه آهنی سر من نبود و ایشان گفتند چرا کلاه آهنی به سر نگذاشتید که من پاسخ دادم کلاه من را اذیت می‌کند. ایشان گفتند هیچ می‌دانید حضرت امام گذاشتن کلاه آهنی را برای رزمنده‌ها واجب کرده؟ اگر الان شهید شوی پیش خدا شهید محسوب نمی‌شوی.

او ادامه داد: شهید نژاداکبر در همان عملیات با توپ مستقیم دشمن به شهادت رسیدند. نگارش کتاب «شکار مرغابی‌ها» در دو بخش انجام شده که بخش اول آن متعلق به سال۸۲ است. از سال گذشته کتاب شهید ناصر باباجانیان و نژاداکبر را جدا و مصاحبه‌های جدیدی به آن اضافه کردیم که در کتاب «شکار مرغابی‌ها» به چاپ خواهد رسید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار