عملیات اجرای خط انتقال و اصلاح شبکه آبرسانی در شهرک واوان
کد خبر: 1007227
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E1b
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
مدیرعامل آبفای جنوبغربی استان تهران خبر داد:
سید علی لدنی نژاد گفت: با هدف تامین و تقویت آب آشامیدنی بخشی از مناطق شهرک واوان، عملیات اجرای خط انتقال و اصلاح شبکه آبرسانی در حال انجام است .
بهاره عشقی صابر

وی افزود: عملیات رینگ و توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی شهرک واوان با استفاده از اعتبارات جاری و سرمایه ای انجام می پذیرد .

مدیر عامل آبفای جنوب غربی استان تهران تاکید کرد: با توجه به قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین به لحاظ توسعه محدوده شهری و ساخت و سازهای صورت گرفته و عدم تطابق خطوط موجود با جمعیت تحت پوشش در امر آبرسانی در مناطق مختلف شهرک واوان ، پروژه اصلاح و توسعه خطوط در این شهرک در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است.

 لدنی نژاد با اشاره به مشخصات این پروژه یادآور شد: این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و با استفاده از لوله های چدن داکتیل در سایزهای 700 و 500  میلی متری از اوایل خرداد ماه جاری در خیابان گلها و محل مخزن و ایستگاه پمپاژ 5000 متر مکعبی واوان به منظور ارتقاء و تامین آب آشامیدنی منطقه شمالی این شهر شامل شهرک فرهنگیان ، خیابانهای امامزاده عیسی و علامه جعفری و خیابان ولیعصر عج به طول 800 متر در حال انجام است .

وی ادامه داد: عملیات لوله گذاری سایز 700 به طول 200 متر به اتمام رسیده و اجرای الباقی پروژه نیز در حال انجام می باشد .

مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران با اشاره به اینکه این عملیات در حال حاضر در مجموع با بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است، تصریح کرد: ضمن رعایت احتیاطات لازم بمنظور عدم قطعی آب شرب شهروندان، مخصوصا در ایام پیک مصرف، امیدواریم کل پروژه حداکثر تا اواسط مرداد ماه سال جاری به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران ادامه داد: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان محترم در مناطق فوق الذکر با کمّیت و کیفیت لازم تامین و توزیع می گردد و شهروندان بایستی در ایام بیماری کرونا و پیک مصرف  آب مدیریت مصرف داشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با اتمام عملیات اجرای خط انتقال و اصلاح شبکه آبرسانی، آب آشامیدنی شهروندان ارتقاء یافته و با کمّیت و کیفیت مناسبتری تامین و توزیع خواهد شد .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار