تاجرنیا چند بار در مجلس ششم دغدغه معیشت مردم را طرح کرده است؟
کد خبر: 1006839
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DvL
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
اصلاح‌طلبان همواره عادت دارند که ژست افراد خارج از حاکمیت را بگیرند و در حالی که مجلس و دولت را در دست داشته‌اند، فرافکنی کنند و معترضانه بگویند چرا هیچ کاری برای مردم انجام نشده است. اما این دیگر خیلی جالب است که کسانی که نماینده مجلس بودند، و جز سیاسی کاری و در بهترین حالت به قول خودشان توسعه سیاسی، کاری نکرده‌اند، حالا مدعی شوند که «مجلس جدید به فکر معیشت مردم باشد.»

علی تاجرنیا، نماینده مجلس ششم در گفت‌وگویی با روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد گفته که «مجلس یازدهم اگر می‌خواهد کارآمد باشد و به معیشت مردم توجه کند، باید نقش خود را در وهله اول برای اصلاح قوانین به طور جدی ایفا کند و در وهله دوم نیز نظارت خود را فارغ از نگاه جناحی و خطی برای تمامی مجموعه‌ها داشته باشد. ما نمی‌توانیم در مجلس یک بخشی را که همراه ما هستند به نوعی ندیده گرفته و مصون بدانیم و برای بخش‌هایی که یک مقدار نسبت به آن‌ها مشکلی داریم، دائماً نظارت را فقط برای آن‌ها انجام دهیم. معتقدم اگر اقتصاد در کشور شفاف‌سازی شده و راه رسیدن به مدیریت‌های کلان بدون موانع سلیقه‌ای باشد، نهایتاً می‌تواند منجر به این مهم شود که وضعیت معیشت مردم به خوبی پیش رود.»

کاش علی تاجرنیا توضیح دهد زمانی که نماینده مجلس بوده، چند نطق و طرح و تذکر و در کل چقدر تلاش برای معیشت مردم داشته است. آدم‌هایی که باید پاسخگوی عملکرد سیاسی و جناحی خود باشند، مدعی برنامه‌دهی به مجلس جدید شده‌اند!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار