قتل زن میانسال به خاطر سرقت گوشواره
کد خبر: 1006555
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dql
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۵
نوه ناخلف به خاطر سرقت یک جفت گوشواره پدر بزرگش را زخمی کرد و همسر او را به قتل رساند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۴:۳۰‌عصر روز پنج‌شنبه ۲۲‌خرداد به مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه خبر رسید زنی در خانه‌اش به قتل رسیده و شوهرش نیز به شدت زخمی شده است.

پس از اعلام این خبر مأموران کلانتری به محل اعزام و در طبقه دوم ساختمان مسکونی با جسد زنی به نام مهرانه و پیکر زخمی و نیمه جان مرد ۶۰ ساله‌ای به نام حمزه روبه‌رو شدند. همزمان با انتقال مرد زخمی به بیمارستان مأموران موضوع قتل را به قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند و لحظاتی بعد بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

یکی از همسایه‌ها که موضوع حادثه را به مأموران خبر داده‌بود، گفت: ساعتی قبل صدای داد و فریادی از خانه همسایه در طبقه دوم به گوشمان رسید. هر لحظه صدای درگیری بلندتر می‌شد و به همین خاطر من همراه یکی از همسایه‌ها به طبقه دوم رفتیم که در همان لحظه پسر جوانی در را باز کرد و به سرعت ازخانه آن‌ها گریخت. وقتی وارد خانه آن‌ها شدیم، با بدن نیمه جان مرد صاحبخانه و جسد بی‌جان و خونین همسرش روبه‌رو شدیم و بلافاصله موضوع را به اداره پلیس خبر دادیم.

بررسی‌های تیم جنایی با توجه به بهم ریختگی وسایل خانه حکایت از آن داشت ضارب قصد سرقت از خانه را داشته که با صاحبخانه و همسرش درگیر شده است. از سوی دیگر در بررسی‌های بعدی مأموران متوجه شدند گوشواره‌های مقتول در این حادثه سرقت شده است.

معاینات و تن‌پیمایی از مقتول هم نشان داد، قاتل هنگام سرقت با مقتول و شوهرش درگیر شده و در این درگیری سر مقتول را به دفعات زیاد به در و دیوار کوبیده‌است به طوریکه مهرانه بر اثر ضربات سر به در و دیوار به قتل می‌رسد و شوهرش نیز به شدت زخمی می‌شود.

شناسایی قاتل

پس از این مأموران پلیس برای شناسایی قاتل فراری دوربین‌های مداربسته اطراف محل را حادثه را بازبینی کردند که دریافتند یکی از دوربین‌ها چهره قاتل فراری را هنگام فرار ضبط کرده است.

بررسی‌های تیم جنایی نشان داد چهره ضبط شده متعلق به نوه حمزه به نام فریبرز است که مدتی است به خانه آن‌ها رفت و آمد دارد.

همچنین مشخص شد حمزه پس از فوت زن اولش با مهرانه ازدواج می‌کند و از آن روز به بعد نوه‌اش که به خاطر اعتیاد از خانواده‌اش جدا شده و کارتن‌خواب است به خانه آن‌ها رفت و آمد داشته است و روز حادثه هم او به بهانه دیدن پدربزرگش به خانه آن‌ها می‌آید و به انگیزه سرقت دست به جنایت می‌زند.

با بدست آمدن هویت متهم، مأموران پلیس پس از گذشت یک ساعت از حادثه قاتل فراری را دستگیر کردند. از آنجایی که متهم وضعیت روحی و جسمی خوبی نداشت، وی به دستور قاضی ساسان غلامی برای درمان در اختیار تیمی از پزشکان قرار گرفت تا پس از بهبودی نسبی از وی درباره قتل تحقیق شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار