مرزبندی با روحانی با اسم رمز «ائتلاف نمی‌کنیم»
کد خبر: 1006541
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DqX
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳
غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت (شعبه دوم مشارکت) در گفتگو با روزنامه آرمان گفته است: «یکی از نقد‌هایی که در دولت آقای روحانی به اصلاح‌طلبان وارد است همین حرکت ائتلافی بود که با پایگاه اجتماعی و سرمایه اصلاح‌طلبان دولت آقای روحانی شکل گرفت، اما چه در تدوین و سیاستگذاری‌های کلان و چه در اجرا اصلاح‌طلبان کمترین سهم را داشتند. هرچند که اصلاح‌طلبان در دولت اول آقای روحانی در سطوح میانی حاضر بودند، اما در دولت دوم اصلاح‌طلبان به‌طور کامل از بدنه دولت حذف شدند.»

انصاری در ادامه گفت: «قطعا فضای جامعه پذیرش حرکت ائتلافی دیگری را از سوی اصلاح‌طلبان ندارد و من معتقدم که اصلاح‌طلبان باید با سرمایه و کاندیدای اصلی خود حضور پیدا کنند. اگر امکان حضور بود به‌صورت جدی به انتخابات ورود پیدا کنند و اگر این امکان نبود مثل انتخابات مجلس یازدهم صرفاً به بیان نظرات خود بپردازند. باید شرایط را به‌گونه‌ای سنجیده و عمل کنیم که با کاندیدای اصلی در انتخابات ۱۴۰۰ حاضر شویم». هرچه به پایان دولت روحانی نزدیک‌تر می‌شویم، حجم فعالیت رسانه‌ای اصلاح طلبان برای فاصله گذاری و جداکردن سفره خود از دولت پررنگ‌تر می‌شود. اصلاح طلبان در ماه‌های اخیر دو ادعا را بار‌ها تکرار کرده‌اند. یکی اینکه آقای روحانی «نامزد اجاره ای»! این طیف در سال‌های ۹۲ و ۹۶ بوده و دیگر اینکه اصلاح طلبان در دولت اول و دوم روحانی، پشت در پاستور ماندند و هیچ‌گاه به دولت راه نیافتند.

در روز‌های گذشته «محمد قوچانی» از فعالان اصلاح طلب در پاسخ به ادعای اول همقطاران خود گفت: «دوستان اصلاح‌طلب ما می‌گویند دیگر نامزد اجاره‌ای نمی‌خواهیم. حال آنکه به باور من آقای روحانی از خیلی از اصلاح‌طلب‌ها اصلاح‌طلب‌تر است. بنابراین برخلاف ادعای فعالان اصلاح طلب، دولت روحانی، دولت اصلاح طلبان است.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار