بازگشایی سینما‌ها با استقبال مخاطبان همراه می‌شود
کد خبر: 1006371
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dnn
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۵
درکارگاه آموزشی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با حضور پرسنل سینما‌ها مطرح شد
کارگاه آموزشی رعایت نکات ایمنی و آشنایی با دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در سالن‌های سینما در سازمان سینمایی برگزار شد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی پیش از شروع کارگاه آموزشی رعایت نکات ایمنی و آشنایی با دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا با حضور مدیران و پرسنل سینما‌ها برگزار شد. معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از اهمیت و تاثیرگذاری نقش سالن‌های سینما در بازگشت آرامش خاطر و ایجاد شرایط برای بازگشت به شرایط ایده‌آل در جامعه سخن گفت. سیدمهدی طباطبایی‌نژاد با تأکید بر اینکه به ناچار باید با موضوع زندگی در شرایط کرونا کنار بیاییم، گفت: سینما و مراکز فرهنگی می‌توانند فضای زندگی را به شرایطی شاد و امیدبخش تبدیل کنند. وی ادامه داد: مقصود ما از این جلسه و جلسات مشابه که در استان‌های مختلف به صورت مجازی برگزار می‌شود، این است که به مردم شریف کشورمان این اطمینان خاطر را بدهیم که فضای سینمای ایران یک فضای ایمن، پاکیزه و مراقبت شده جهت حضور خانواده‌ها برای به تماشا نشستن آثار ارزشمند سینمای ایران است.

معاون سازمان سینمایی با اشاره به روند بازگشایی سالن‌های سینما و نبود استقبال و اطمینان خاطر مردم و خانواده‌ها در برخی از کشور‌های آسیب‌دیده از ویروس کرونا گفت: نبود اطمینان خاطر از فضا‌های عمومی ممکن است باعث شود سینما‌ها در بدو بازگشایی مورد استقبال قرار نگیرد و وظیفه ما به عنوان مدیران سینما‌ها و مسئولان و تصمیم‌گیران و سیاستگذاران این است که جامعه مخاطب را به این اطمینان خاطر برسانیم که وقتی به سینما می‌روند به یک فضای ایمن وارد شده‌اند؛ فضایی که همه مراقبت‌های لازم برای حضور آن‌ها در نظر گرفته شده و پروتکل‌های لازم بهداشتی که ستاد ملی کرونا در نظر گرفته است، به طور دقیق توسط مدیران سینمایی رعایت می‌شود و مدیران و کارکنان کار‌آزموده در سینما‌ها حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: امکانات لازم بهداشتی در سینما‌ها مهیا شده است که طی روز‌های آینده از طریق انجمن سینماداران تحویل می‌شود.

وی تصریح کرد: ما در یک چینش منطقی و مناسب برای این مرحله از اکران، دو یا سه فیلم تازه در کنار امتداد اکران فیلم‌هایی را که از قبل بر پرده بودند در نظر گرفته‌ایم و با اطمینان خاطری که ان‌شاءالله برای مخاطبان ایجاد خواهد شد معتقدم سینما‌ها با استقبال خوبی مواجه خواهند شد و از این منظر شرایط کشور و مردم ما با بسیاری از کشور‌های دیگر متفاوت است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار