شرکت فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور
کد خبر: 1005529
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DaD
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه :
محمد زارع پور اشکذری عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه در پایان بازدید از خطوط تولید با اعلان این خبر اظهار داشت: امروز که از برخی خطوط شرکت بازدید داشته و شاهد فعالیت های کارکنان تلاشگر شرکت بودم باید اعتراف کنم، خوشبختانه شرکت فولاد مبارکه بعنوان سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور، سال ۹۹ را که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده با رکوردهای پیاپی آغاز کرد و نوید روزهای خوبی را برای ذینفعان به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت :فولاد مبارکه دارای زنجیره کامل تولید است و ان شاءالله روز به روز عملکرد بهتری خواهد داشت و به برنامه بلند مدت افق۱۴۰۴ دست خواهد یافت.

وی اذعان کرد: یکی از مباحث مهم مطرح شده در هیات مدیره پروژه نورد گرم ۲ بود که با اجرایی شدن آن قطع به یقین ارزش بازار سرمایه فولاد مبارکه و زنجیره ارزش گروه فولاد مبارکه بهتر از گذشته خواهد شد و در بحث اشتغال، ارزش بازار ،  زنجیره تامین و نیز زنجیره ارزش اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی گفت :بنده به نمایندگی از هیات مدیره، از تمامی کارگران، کارکنان و مدیران شرکت فولادمبارکه تشکر و قدردانی می کنم، ان شاءالله با تلاش هایی که در حال انجام است سهام شرکت ارزشمندتر شده و کلیه سهامداران، ذینفعان و پرسنل شرکت از آن منتفع می شوند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار