شناسایی ۹۳۶۰ رشته انشعاب غیر مجاز طی ده ماه اخیر
کد خبر: 1005483
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DZT
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران خبر داد:
سید علی لدنی نژاد گفت: طی 10 ماه اخیر تعداد 9370 رشته انشعاب غیر مجاز در آبفای جنوبغربی استان تهران شناسائی و جمع آوری شده است.
بهاره عشقی صابر

سید علی لدنی نژاد مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران با اشاره به شناسائی و تبدیل به مجاز بیش از 180 رشته انشعابات غیر مجاز طی اردیبهشت ماه سال جاری اظهار داشت: در راستای ساماندهی و به روز رسانی خطوط توزیع و شبکه های آبرسانی و همچنین به منظور خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده، عملیات اصلاح انشعابات آب آشامیدنی نیز انجام می پذیرد که طی اردیبهشت ماه سال جاری تعداد 185 رشته انشعاب آب شرب غیر مجاز در شهرهای مختلف تحت پوشش این شرکت کشف و شناسائی و جمع آوری گردید.

وی گفت: بخشی از این انشعابات ساماندهی شده و به مجاز تبدیل شده و مراحل تبدیل مجاز الباقی انشعابات غیر مجاز نیز در دست انجام است .

 لدنی نژاد تاکید کرد: این عملیات از اوایل سال گذشته بصورت جدی در دستور کار قرار داشت که متاسفانه برخی از شهروندان مبادرت به نصب و بهره برداری غیر مجاز آب در سایزهای مختلف از شبکه های آبرسانی و یا خطوط انتقال نموده و برای مصارف خانگی ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می دادند.

مدیرعامل ابفای جنوبغربی استان تهران با بیان اینکه بهره برداری غیر مجاز آب علاوه بر پرت و هدر روی قابل توجه آب شرب موجب خسارات زیادی به شبکه های آبرسانی و همچنین خطوط انتقال نیز میشود، اذعان داشت: در این راستا و از اواخر تیر ماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه سال جاری تعداد 9370 رشته انشعاب غیر مجاز کشف و جمع آوری گردید .

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران در پایان یاد آور شد: تشکیل پرونده و تبدیل به مجاز این انشعابات در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است و مطابق توافقات صورت گرفته با مقامات انتظامی و  قضائی شهرستانهای تحت پوشش اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم، با متخلفین در این خصوص و مالکان انشعابات غیر مجاز مطابق قانون برخورد خواهد شد .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار