مرد همسرکش محاکمه می‌شود
کد خبر: 1004969
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DRB
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
مردی که همسرش را با ادعای داشتن فرمان قتل از سوی اجنه به کام مرگ کشانده‌است، به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ۲۵‌آذر‌سال قبل بود که قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۰۳ گاندی از قتل زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن ۳۶‌ساله‌ای به نام سهیلا روبه‌رو شدند که بر اثر خفگی جانش را از دست داده‌بود. بررسی‌های مأموران نشان داد سهیلا به دست شوهرش بهرام به قتل رسیده‌است. بهرام پس از دستگیری به قتل همسرش اعتراف کرد و در ادعایی گفت: ۱۲‌سال قبل با سهیلا که از بستگان دور من بود ازدواج کردم و حاصل زندگی ما دو فرزند است. ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه مدتی قبل اجنه وارد زندگی من شدند. در این مدت اجنه خیلی مرا اذیت کردند به طوریکه شب‌ها همیشه بی‌خوابی به سرم می‌زد و تا صبح نمی‌خوابیدم. از طرفی اجنه به من گفتند که همسرم قصد دارد در غذایم قرص بریزد و مرا به قتل برساند. من موضوع را به همسرم گفتم، اما او می‌گفت که من روانی شده‌ام و به حرف‌هایم توجهی نمی‌کرد تا اینکه شب حادثه اجنه مرا از خواب بیدار کردند و دستور دادند همسرم رابه قتل برسانم. آن شب دوباره به سراغ همسرم رفتم و به او گفتم که اجنه مرا اذیت می‌کنند، اما او توجهی به من نکرد که با پیراهنش او را خفه کردم. متهم در آخرین دفاع با اظهار پشیمانی گفت: همسرم خیلی خوب بود و من قدرش را ندانستم. از آنجایی که قبلاً اعتیاد به مواد مخدر داشتم همیشه توهم داشتم و خیال می‌کردم همسرم قصد دارد مرا بکشد. ای‌کاش همسرم مرا برای درمان به بیمارستان می‌برد و الان همه در کنار هم زندگی می‌کردیم. وی در پایان از خانواده همسرش خواست او را به خاطر فرزندانش ببخشند.

در حالی که متهم با قرار بازداشت موقت در زندان به سر می‌برد، قاضی ساسان غلامی پس از تحقیقات تکمیلی کیفرخواست وی را به جرم قتل عمد همسرش صادر کرد و بدین ترتیب قاتل به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار