میرسلیم و یک اشتباه فاحش
کد خبر: 1004764
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DNs
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
سه شنبه شب و در حالی که ساعاتی تا آغاز به کار مجلس یازدهم مانده بود، بی بی سی فارسی فایل صوتی کوتاهی را با عنوان گفت‌وگوی مصطفی میرسلیم با این شبکه منتشر کرد که صرف نظر از آنکه محتوای گفتگو چیست، موجی از تعجب و اعتراض را میان طیف حامی میرسلیم به وجود آورد. بی‌بی‌سی فارسی فراتر از ضدیت با نظام و انقلاب اسلامی، در سال‌های اخیر به عنوان رسانه تروریست‌ها علیه ایران و مردم ایران عمل کرده است. روایت‌های جانبدارانه نسبت به تروریست‌های داعش در حمله به بهارستان و رژه اهواز یا حملات گروهک‌های تروریستی به پایگاه‌های مرزی ایران و حمایت از گروهک تروریستی ریگی و پوشش خبری همایش‌های گروهک رجوی از جمله این اقدامات است.

با انتشار این گفتگو، دو سؤال پیش روی مردم قرار گرفت: اگر میرسلیم از ماهیت و نام رسانه‌ای که با او تماس گرفته مطلع نبوده که در این صورت باید بی دقتی در این سطح را برای فردی که عنوان نمایندگی را یدک می‌کشد و کاندیدای ریاست مجلس هم شده است، مورد ملامت قرار داد. اگر هم او از ماهیت رسانه گفتگو کننده با خود مطلع بوده باید از ایشان پرسید که با چه استدلالی با تریبون تروریسم مصاحبه می‌کند و به آن رسمیت می‌دهد؟!

سرانجام، صبح چهارشنبه مصطفی میرسلیم ضمن توئیتی در مورد این اقدام خود توضیح داد. او نوشت که «این مصاحبه در شرایط مشغله زیادکاری و بدون توجه به ماهیت تماس گیرنده انجام شده است. در هرحال از بی دقتی خود در اصل پاسخ دادن به بی‌بی سی که مواضع خصمانه آن برای ملت مشخص است، صرف‌نظر از محتوای آن از محضر شریف مردم پوزش می‌طلبم.» و جای همان سؤال پیش گفته را باقی گذاشت که اگر در شرایط مشغله کاری و در حالی که هنوز مجلس شروع به کار نکرده، بتوان با بی بی سی فارسی اشتباهی گفتگو کرد، در شلوغی وسط مجلس شاید پاسخ تلفن امثال مسیح علینژاد و منافقین هم داده شود!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار