مرد قهوه‌چی درخواست گذشت کرد
کد خبر: 1003894
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D9q
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
مرد قهوه‌چی که متهم است در جریان مشاجره بر سر فروش سرقفلی مغازه مرتکب قتل شده از اولیای دم درخواست گذشت کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: شهریور ماه سال ۹۸، کارکنان بیمارستان شهدای تجریش مأموران پلیس را از مرگ مشکوک مردی میانسال باخبر کردند. با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران عامل قتل را که مرد ۶۹ ساله معروف به عمو یحیی بود بازداشت کردند.

متهم به پلیس آگاهی منتقل و در همان بازجویی‌های اولیه به قتل اعتراف کرد. عمو یحیی بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد و پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

روز گذشته متهم مقابل هیئت قضایی شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت. ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد، سپس مادر و پسر مقتول درخواست قصاص کردند.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول جرمش در شرح ماجرا گفت: «سال‌ها قهوه‌خانه‌ای در خیابان دربند داشتم و بسیاری از هنرپیشه‌ها و بازیگران از مشتری‌هایم بودند. چند سال قبل سرقفلی مغازه را ۲۰۰ میلیون تومان به پدرزن مقتول فروختم تا اینکه بعد از فوتش مغازه به دو دختر او رسید. مقتول داماد آن خانواده بود و ما باهم در قهوه‌خانه کار می‌کردیم. مدتی بود با هم صحبت کرده بودیم تا سرقفلی را به من برگرداند، اما طفره می‌رفت تا اینکه آخرین بار وقتی همدیگر را دیدیم بار دیگر درباره این موضوع باهم صحبت کردیم که متوجه شدم قصدی برای برگرداندن سرقفلی ندارد. آنجا بود که باهم درگیر شدیم و او دست به چاقو شد.»

متهم در خصوص قتل گفت: «به خاطر کهولت سن فشار خون بالایی داشتم به همین خاطر حالم بد شد و متوجه رفتارم نبودم. این شد که برای دفاع از خودم چاقو را از دست مقتول گرفتم و چند ضربه به او زدم.» متهم در آخر گفت: «سال‌ها با این خانواده آشنا بودم و آن‌ها به من خیلی لطف داشتند. به خاطر این حادثه شرمنده‌ام. باور کنید قصد قتل نداشتم و حتی وقتی مقتول را به بیمارستان بردند در مغازه منتظر ماندم و به فرار هم فکر نکردم.»

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار