توزیع ۶۸۰ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی مناطق آسیب دیده
کد خبر: 1003144
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cxk
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس وابسته به بنیاد مستضعفان از توزیع ۶۸۰ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله توسط این بنیاد خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمد اتابک با اشاره به آمار سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان برای بازسازی مناطق سیل زده و زلزله زده اظهار کرد: با توجه به سیاست حمایتی بنیاد مستضعفان برای کمک رسانی به بازسازی مناطق سیل زده، زلزله زده و آسیب دیده در حوادث طبیعی، جمع سیمان اهدایی این بنیاد برای بازسازی این مناطق آسیب دیده به بیش از ۶۸۰ هزار تن رسید.

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس افزود: بر اساس آخرین گزارش‌ها از تجمیع آمار‌ها تا ۲۱ اردیبهشت امسال، میزان سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده استان‌های گلستان، خراسان شمالی، مازندران، لرستان و ۱۵ استان دیگر به حدود ۳۷۹ هزار تن رسید.

وی ادامه داد: همچنین میزان سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان به مناطق زلزله زده نیز تا ۲۱ اردیبهشت، بالغ بر ۳۰۰ هزار تن بوده است.

اتابک خاطرنشان کرد: ۶۸۰ هزار تن سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان برای بازسازی این مناطق در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته تا در مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله توزیع شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار