تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی پرند تا پایان مرداد
کد خبر: 1003139
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cxf
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
معاون وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید روز گذشته از شهر جدید پرند بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه‌های زیرساختی و واحد‌های مسکونی این شهر قرار گرفت.

‌وی در بازدید از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن شامل آفرینش دریای نور، آتیس عمران قصر، صدرا نور، رهدشت پیام و سابیر بین الملل دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد مسکونی از پروژه‌های مذکور تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود. همچنین مقرر شد دفتر معماری و شهرسازی شرکت مادر و شرکت عمران شهر‌های جدید، مقدمات لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در پروژه‌های یاد شده را فراهم کنند.

تحویل ۶۰۰ واحد وزارت دفاع تا پایان سال

طاهرخانی همچنین ضمن دیدار با مدیران پروژه‌های ۸۸ هکتاری و ۱۳۰ هکتاری طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید پرند و تاکید بر تحویل ۶۰۰ واحد اولیه از تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع در این شهر، از پیمانکار این پروژه‌ها خواست تا با افزایش نیروی انسانی این اقدام را حداکثر تا پایان سال جاری به انجام برسانند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از فضا‌های سبز و ورزشی روباز پرند نیز بازدید کرد و ضمن متذکر شدن نواقص و مشکلات موجود تاکید کرد که توسعه فضا‌های مذکور در دستور کار سال جاری شرکت عمران شهر جدید پرند قرار گرفته و با سرعت و جدیت دنبال شود.

طاهرخانی ضمن تاکید بر به کارگیری تمام امکانات برای تکمیل واحد‌های باقی مانده مسکن مهر گفت: تعیین پیمانکار برای پروژه‌های اقدام ملی که هنوز فاقد مجری و پیمانکار مشخص هستند ضروری است. همچنین مسائل و مشکلات شهر جدید پرند در سامانه طرح اقدام ملی به صورت جدی پیگیری و رفع شود.

به گزارش ایسنا طرح اقدام ملی تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، شهریور ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهوری آغاز شد. البته در برخی از مناطق از پایان سال ۱۳۹۷ کلید خورده بود. در قالب این طرح تا پایان سال ۱۳۹۸ عملیات احداث دست کم ۲۱۸ هزار و ۵۲ واحد آغاز شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می‌شود. بر اساس اعلام اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اولین واحد‌های مسکن ملی در بعضی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می‌شود. پیش از این هم محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفته بود که ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد در شهر‌های کوچک آماده واگذاری است
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار