درهای آرامستان بهشت سکینه پنجشنبه و جمعه این هفته هم باز است
کد خبر: 1003095
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cwx
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج خبرداد
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت : خانواده متوفیان تنها برای فاتحه خوانی می‌توانند در آرامستان حضور پیدا کنند و برگزاری مراسم عزاداری تا اطلاع ثانوی همچنان ممنوع است.

حمیدرضا عسگری اظهار داشت: در پی اطلاعیه‌های وزارت بهداشت در خصوص جلوگیری از ایجاد تجمع در مکان‌های عمومی برای کاهش میزان شیوع کرونا، درهای آرامستان بهشت سکینه(س) در فروردین و دهه اول اردیبهشت ماه در روزهای پنج شنبه و جمعه بسته بود.

 وی ادامه داد: با توجه به عادی سازی امور از نیمه دوم اردیبهشت ماه، و بر اساس درخواست‌های مکرر شهروندان در خصوص زیارت اهل قبور در روزهای آخر هفته، درهای آرامستان بهشت سکینه (س) به طور آزمایشی از پنجشنبه و جمعه هفته پیش باز شده است.

این مسئول توضیح داد: با توجه به اینکه فضای آرامستان باز است و امکان رعایت فاصله اجتماعی خانواده متوفیان وجود دارد، به نظر می‌رسد این طرح همچنان ادامه داشته باشد.

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌شود در راستای حفظ سلامت خود و دیگران از تردد غیر ضروری در آرامستان بهشت سکینه (س)خودداری و زمان حضور خود در این فضا را مدیریت کنند.

عسگری گفت: البته برگزاری مراسم و تجمعات تا اطلاع ثانوی همچنان با محدودیت و رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام می‌شود.

وی افزود: خانواده متوفیان تنها برای فاتحه خوانی می‌توانند در آرامستان حضور پیدا کنند و برگزاری مراسم عزاداری تا اطلاع ثانوی همچنان ممنوع است

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار