برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی « ما کرونا را شکست می دهیم » معرفی شدند
کد خبر: 1003087
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cwp
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامشهر انجام شد:
برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی با عنوان « ما کرونا را شکست می دهیم » که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی برگزار شده بود، معرفی شدند.
بهاره عشقی صابر

میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با اعلام مطلب فوق افزود: این مسابقه نقاشی با متریال آزاد در ایام شیوع ویروس کرونا در دو گروه سنی کودکان و نوجوانان 8-3 و 14-8 سال با موضوعات خانه، امن ترین مکان ، مدافعان سلامت ، کرونا را شکست می دهیم ، آموزش در خانه ( مدرسه در خانه ) و بهداشت در خانه ( سلامت خانواده ) به صورت مجازی برگزار گردید. 

مرادی در ادامه گفت: فراخوان این مسابقه از 20 فروردین ماه منتشر شد و شرکت کنندگان تا 20 اردیبهشت ماه فرصت داشتند نقاشی های خود را ارسال نمایند که در پایان بیش از 150 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که توسط هیأت داوران متشکل از مریم عیوضی ، یاور بالسینی و عباس امانی مورد بررسی و داوری قرار گرفته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: در گروه سنی 14-8 سال سه اثر به ترتیب نفر اول دانیال شهروی 12 ساله از اسلامشهر، نفردوم فرینا نام آور 12 ساله از اسلامشهر و نفر سوم مشترکا" غزل قزل سفلو 12 ساله از مینو دشت گلستان و سارا آبای فینی 10 ساله از تهران برگزیده شدند و در گروه سنی 8-3 سال نیز به ترتیب نفر اول سپهر فرسام 4 ساله از اسلامشهر، نفر دوم شنتیا بینیاز 7 ساله از گنبد استان گلستان و نفر سوم نارا زرگران 8 ساله از گنبد گلستان برگزیده شدند که هدایایی نقدی به برگزیدگان اهدا شده است .

وی تصریح کرد: از شهرهای گنبد، گلدسته، فردیس کرج، مینو دشت استان گلستان ، تهران، گنبد گلستان، خوزستان، بهبهان، ساوه ، اسلامشهر، بوشهر، شهرستان الشتر، لرستان ، آذربایجان، مشهد ، اصفهان، سمنان، همدان و شیراز به دبیرخانه مسابقه آثار ارسال شد و مسابقه فوق با استقبال قابل توجهی مواجه گردید.   

گفتنی است: در راستای حمایت از هنرمندان در صدد است تا آثار این برگزیدگان به صورت نقاشی دیواری در سطح شهر اجرا و در معرض دید عموم قرار گیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار