دبیر: حتی یزدانی هم در انتخابی شرکت می‌کند
کد خبر: 1001341
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CUf
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
رئیس فدراسیون کشتی با تاکید به برگزاری مسابقات انتخابی
همه باید در مسابقات انتخابی شرکت کنند و بعد به مسابقات بزرگی، چون المپیک راه پیدا کنند. یک گشتی گیر درعرض سه ماه می‌تواند افت شدیدی داشته باشد پس معلوم است که از الان برای المپیک باید انتخابی گذاشت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: با قاطعیت می‌گویم که یک کشتی گیر نمی‌تواند با یک برد ملی پوش شود حتی اگر آن کشتی گیر حسن یزدانی باشد. بی شک تمام انتخاب‌های تیم ملی بر اساس چرخه انتخابی صورت خواهد گرفت. می‌دانم که در آمریکا و روسیه هم این شیوه اجرا می‌شود و یک کشتی گیر فقط با انتخابی به تیم ملی نمی‌رسد.

یزدانی هم در انتخابی شرکت می‌کند
وی افزود: علی تمام انتقاداتی که وجود دارد ما مسابقات انتخابی را برگزار می‌کنیم و حسن یزدانی باید دراین مسابقات شرکت کند. به قاسم پور گفتم از خدایت باشد که در وزن یزدانی قرار داری چرا که اگر روزی او را شکست دهی مطمئن باشد قهرمان جهان خواهی شد. ما سفت و سخت پیگیر مسابقات انتخابی هستیم و آن را اجرایی خواهیم کرد.

اردوی بلند مدت برای کشتی گیر سم است 
رییس فدراسیون کشتی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان کسی که سال‌ها برای کشورم کشتی گرفته ام باید بگویم که اردوی بلند مدت برای یک کشتی گیر اصلا خوب نیست. در اردو‌های بلند مدت کشتی گیران به لحاظ روحی دچار آسیب می‌شوند. در فاصله ۱۵ ماه تا المپیک چه لزومی دارد اردو تیم ملی تشکیل شود چه برسد به اینکه بخواهیم آن را بلند مت برنامه ریزی کنیم ضمن اینکه هزینه‌های آن بسیار زیاد است. یک نکته را فقط برای نمونه بگویم که فقط هزینه غذای بزرگسالان روزی ۱۳ میلیون می‌شود حالا آب و برق و گاز را هم حساب کنید. کل بودجه فدراسیون ۱۲ میلیارد تومان است که وزارت ورزش هنوز ۳ میلیارد آن را هم نداده است و حالا در این در این شرایط باید چکار کنم. ۵۸ میلیارد هم بدهی داریم. به نظر شما درست است اردوی بلند مدت که برای کشتی گیران سم است را عملی کنیم؟

در مباحث فنی دخالت نمی‌کنم
دبیر با بیان اینکه در مباحث فنی تیم ملی دخالت نمی‌کند، اظهار داشت: ما مثل یک خانواده هستیم. جمعا تصمیم می‌گیریم هر چند در نهایت حرف آخر را من می‌زنم، اما اعتقاد زیادی به تصمیم جمعی دارم. می‌دانم که برای مسابقات جام باشگاه‌های جهان انتقادات زیادی وجود دارد. من هم خیلی موافق این موضوع نیستم، اما فقط برای یک موضوع راضی به برگزاری آن هستم و آن مبالغی است که در نهایت نصیب کشتی گیران خواهد شد. این مسابقات می‌تواند کمک مالی برای کشتی گیران باشد. گفتم یک ریال هم از بودجه فدراسیون خرج مسابقات نمی‌کنم و باید حامی مالی پیدا کنند.

نگفتم حامی مالی می‌آورم
امروز با کمک برخی دوستان حامی خوبی برای کشتی بدست آوردیم علی رغم اینکه هیچ وقت نگفتم اسپانسر می‌آورم. ۱۸ میلیارد هزینه بازسازی خانه کشتی کردیم بدون اینکه یک ریال از دولت بگیریم. همه هزینه‌ها توسط بخش خصوصی شد و الان به یکی از مجهزترین‌های جهان تبدیل شده است. مجارستانی‌ها هم که به اینجا آمدند به زور رفتند و می‌گفتند چنین محل تمرینی در دنیا ندیده ایم.
 
دبیر: حتی یزدانی هم در انتخابی شرکت می‌کند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار