جزئیات پرداخت وام یک میلیونی
کد خبر: 1001186
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CSA
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی، به ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار به مبلغ ۱۹۳ هزار میلیارد ریال از هفته گذشته تاکنون خبر داد.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، براساس اعلام علی اصغر میرمحمد صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، بانک‌های عامل تا ساعت ۱۳ روز پنج‌شنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، از تعداد ۲ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ فقره تسهیلات قابل پرداخت به یارانه بگیران (براساس فهرست اعلامی از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها)، تعداد ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۶۴۴ فقره از تسهیلات موصوف را پرداخت (۳/ ۹۹ درصد) کرده است. همچنین امکان واریز مابقی تسهیلات یاد شده نیز به دلایلی از جمله مسدودی حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کدملی ارسالی، نامعتبر بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطا‌ها میسر نشده است. طبیعی است برخی از این موارد در هفته آتی با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه رفع می‌شود.

با احتساب تسهیلات پرداختی مرحله اول (هفته گذشته) تاکنون از تعداد ۱۹ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۵۷۹ خانوار معرفی شده از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، تعداد ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی را دریافت کرده‌اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار