ورزش - ساير
ساير
سعيد احمديان
جابه‌جایی بودجه‌ها و استفاده از بودجه‌ای در جایی غیرمرتبط با چیزی که برای آن تخصیص داده شده یکی از معضلاتی است که گریبانگیر ورزش است.
سپاهان در خط پایان
پرونده مرحله گروهــــی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در حالی امشب بسته می‌شود که از بین نماینده‌های ایران در شب آخر پرسپولیس برخلاف سپاهان همچنان یکی از شانس‌های صعود است.
تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل الاهلی عربستان جواز حضور در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.
برنامه دو دیدار دوستانه تیم ملی در اردوی مهرماه رسما اعلام شد.
یوفا نامزدهای نهایی بهترین بازیکنان سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد که آلمانی‌ها بیشترین نماینده را دارند.
رییس سابق فدراسیون فوتبال هشت سال پس از دیدار ایران برابر قطر که دروازه صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ بود، از حواشی قبل این دیدار پرده برداشت؛ حاشیه‌هایی که ممکن بود در نهایت به ناکامی ایران در رسیدن به برزیل ختم شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای اینکه بتوانیم سه امتیاز دیدار با شارجه را کسب کنیم و به مرحله بعد صعود کنیم باید تمرکز بالایی داشته باشیم چرا که دیدار سختی در پیش داریم.
لیگ‌های کشتی، بسکتبال و تکواندو در صف شروع مسابقات
برگزاری مسابقات ورزشی در روز‌های اوج کرونا سختی‌های خاص خود را دارد. بسیاری از رشته‌ها ماه‌ها تعطیلی اجباری را پشت سرگذاشته‌اند و حالا هم که مجوز برگزاری مسابقه را دریافت کرده‌اند باید برای حفظ جان ورزشکاران پروتکل‌های بهداشتی را به دقت رعایت کنند.
سعيد احمديان
اختلافات سیاسی و نگاه‌های حزبی و باندی، آفت ورزش ایران است؛ آفتی که در سال‌های اخیر بیشتر از قبل به جان ورزش افتاده و خیلی از رشته‌ها و قهرمانان را زمینگیر کرده و فدراسیون‌های ورزشی را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرده است.