ورزش - ساير
ساير
الجزایر فاتح جام ملت‌های آفریقا شد
جنگجویان صحرا با شکست سنگال به حسرت ۲۹ خود برای فتح آفریقا پایان دادند. جام ملت‌های قاره سیاه با قهرمانی الجزایر در خاک مصر و شادمانی هواداران این تیم به پایان رسید. پیروزی الجزایر با یک گل شب تلخی را برای سنگالی‌ها رقم زد، این در حالی بود که هواداران تیم قهرمان در جشن قهرمانی کشورشان سر از پا نمی‌شناختند.
قوی‌ترین مرد معلول جهان بعد از هت‌تریک قهرمانی:
عادت کرده‌ایم که سیامند رحمان قول کسب یک مدال متفاوت را بدهد و به قولش هم عمل کند. سیامند بعد از کسب هر طلای پارالمپیک، پاراآسیایی و جهانی قول می‌دهد که در مسابقات بعدی با سیامندی متفاوت روبه‌رویمان کند و هر بار هم به قولش عمل و با ثبت افتخاری تازه غافلگیرمان می‌کند.
دنيا حيدری
دست‌شان به دهان‌شان نمی‌رسد و همیشه هشت‌شان گرو نه‌شان است. ابایی هم از گفتنش ندارند، خصوصاً که همه چیز عیان است و نیازی به پنهان‌کاری یا حتی توضیح بیشتر ندارد.
بعد از روشن شدن تکلیف ریاست کشتی خیلی‌ها منتظر واکنش رسول خادم، رئیس سابق فدراسیون در این خصوص بودند.
گزارش «جوان» از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی فوتبال پیش از آغاز مرحله اول انتخابی جام جهانی قطر
به نظر می‌رسد برخلاف دوره‌های گذشته، تیم ملی فوتبال با حداقل اردو و بازی تدارکاتی به دیدار رقبایش در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ می‌رود.
تیم ملی والیبال جوانان ایران با برتری برابر تیم ملی چک، راهی دور دوم مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین شد.
جام ملت‌های هاکی آسیا - تایلند
تیم ملی هاکی مردان ایران با پیروزی برابر ازبکستان به دیدار فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا راه یافت.
کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی با بیان اینکه انتظار نداشته کمتر از نصیرزاده به عنوان فردی خارج از خانواده کشتی رای بیاورد، گفت: رسول خادم از من حمایت نکرد و فقط گفت اگر از من راجع به تو سوال کنند تو را تایید می‌کنم.
وضعیت کنونی فدراسیون فوتبال و بحران‌های گریبان‌گیر این مجموعه امروز فرسنگ‌ها با شعار‌های قبل از انتخاب سال ۹۵ فاصله دارد. اکنون مهدی تاج نه راه پس دارد و نه راه پیش. او باید به سراغ راهی برود تا بدون کمترین هزینه فوتبال ایران از این مهلکه خارج کند.
جلسه کمیته فنی تیم کشتی آزاد امید در حالی امروز با حضور مدیر فنی تیم‌های ملی و برخی مربیان برگزار شد که سرمربیان تیم‌های جوانان و امید در این نشست حضور نداشتند.