ورزش - ساير
ساير
دنیا حیدری
ویلموتس، دنیزلی و استراماچونی با علم به اینکه شرایط ایران چگونه است به کشورمان آمدند، اما نباید برای فراهم کردن راه فرار برای مدیرانی که سال‌هاست فوتبال را به این روز کشانده‌اند از آن‌ها نام برد.‌
استراماچونی در حالی دیروز با پرواز استانبول، تهران را ترک کرد که هواداران استقلال بیشتر از آنکه به نتیجه بازی دیروز با پیکان فکر کنند در شوک رفتن سرمربی ایتالیایی‌شان بودند.
چراغ سبز سرمربی آبی‌ها برای بازگشت به نیمکت
در حالی هواداران استقلال دیشب حواس‌شان به نتیجه بازی استقلال و پیکان بود که همزمان با این مسابقه شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت در مصاحبه‌ای از تمایل استراماچونی به بازگشت دوباره به نیمکت استقلال در صورت برطرف شدن مشکلات مالی خبر داد.
آندره استراماچونی سرمربی استقلال که به دلیل دریافت نکردن مطالباتش صبح امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک کرده بود تنها پس از چند ساعت در تازه‌ترین اظهار نظری برای بازگشت چراغ سبز نشان داده است. این مربی ایتالیایی در مصاحبه با دوستان خبرنگار خود با اسکای گفته است: «اگر تا فردا مشکلاتم با استقلال حل شود به این تیم برمی‌گردم. من پیشنهاد دیگری ندارم و اگر ممکن باشد فردا می‌توانم برگردم تا در مقابل هواداران فوق العادمان بازی کنیم.»
سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال در تازه‌ترین اظهار نظرش در مورد اتفاقات دو روز اخیر اعلام کرده است در صورتی که مشکلش حل شود به ایران بازخواهد گشت.
آژانس جهانی ضددوپینگ، ورزش روسیه را برای چهار سال از حضور در تمامی رقابت‌های ورزشی محروم کرد.
فسخ ناگهانی قرارداد استراماچونی و ادعای مدیرعامل این باشگاه مبنی بر پرداخت به موقع حق و حقوق این مربی دارای ابهاماتی است که مثل همیشه می‌توان پیش بینی کرد که حق به جانب استراماچونی بوده و تعلل و بدقولی از طرف مدیریت باشگاه باعث عصبانیت و رفتن سرمربی ایتالیتایی از ایران شده است.
در گفت وگوی" جوان آنلاین" با دبیر ستاد برگزاری مسابقات کبدی جوانان جهان مطرح شد
دبیر ستاد برگزاری مسابقات کبدی جوانان جهان ار برگزاری موفق و شایسته اولین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان در جزیره کیش ابراز رضایت کرد و گفت: این مسابقات به معنای واقعی جهانی بود و حقیتا وقتی تعداد تیم‌ها و مهمانان وارد کیش شدند و نفرات و نیرو‌های اجرایی و ستادی را دیدم فکر نمی‌کردم مسابقات به این زیبایی برگزار شود، ولی امروز با افتخار از این مسابقات به عنوان یک تجربه موفق با کمترین هزینه و نیرو‌های جوان باید سخن گفت.
برگزاری فینال مسابقات تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا در بخش پسران
پسران کشورمان نیز موفق به کسب عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی مسابقات تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا شدند.
کیانوش رستمی در هفته دوم لیگ برتر وزنه برداری در دسته ۱۰۲ کیلوگرم اول شد.