ورزش - ساير
ساير
گاتزتا دلو اسپرت مدعی شده بازیکن سابق آرسنال و منچسترسیتی به تراکتورسازی تبریز پیوسته است.
مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا با برد تیم ناگویا ژاپن برابر مس سونگون ایران به پایان رسید تا دست نماینده کشورمان از رسیدن به جام قهرمانی کوتاه بماند.
سرعتی‌زن‌های تیم ملی والیبال به لهستان می رود؟
تیم‌های لیگ برتر والیبال در حالی خودشان را برای فصل جدید آماده می‌کنند که از باشگاه شهرداری ارومیه اخباری مبنی بر انتقال سید محمد موسوی به لیگ لهستان شنیده می‌شود موضوعی که شایعات زیادی را در یکیدو روز گذشته به همراه داشته و اخبار ضد و نقیضی شنیده می‌شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال، در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران پیامی را منتشر کرد.
نمایندگان کشورمان امشب برای کسب مدال دو طلا و سه برنز مسابقات پنج وزن نخست کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان به میدان می‌روند.
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات موسوی و شفیعی صحبت کرد.
قهرمان وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: تلاش می‌کنم در فرصتی که در اختیارم گذاشته شده توانایی‌ام را نشان دهم و به المپین‌ها خدمت کنم.
جام حذفی فوتبال ایران از اول شهریور آغاز می‌شود و تیم‌های لیگ برتری از دور چهارم و روز‌های ۳۱ شهریور و یکم مهر وارد این مسابقات می‌شوند.
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در پایان اردوی این تیم برای حضور در رقابت‌های جهانی به تشریح آخرین وضعیت اردونشینان و برنامه‌های پیش رو پرداخت.
این روز‌ها همه به فکر شروع لیگ برتر، وضعیت مدیریتی پرسپولیس و قهر‌های زودهنگام استراماچونی هستند، اما چه کسی است که به تیم امید و ناکامی بیش از ۴۰ ساله در رسیدن به المپیک فکر کند؟