ورزش - ساير
ساير
علل مهاجرت ورزشکاران یا پناهنده شدن برخی از آن‌ها را قبل از هر چیز باید در بحث‌های روانی دنبال کرد. باید دید چه شرایطی برای ورزشکار پیش می‌آید که وطن خود را به عنوان علویت کنار می‌گذارد و سختی‌های مهاجرت و زندگی در غربت را به جان می‌خرد
وسلین وویوویچ، سرمربی جدید تیم‌ملی هندبال از حضور در ایران خوشحال است
سرمــــربی مونته‌نگرویی تیم‌ملی هندبال از عقد قرارداد با فدراسیون ایران رضایت کامل دارد و معتقد است اگر ترافیک کمتر شود زندگی در ایران ایده‌آل خواهد بود. نشست خبری وسلین وویوویچ روز گذشته برگزار شد و او از اهدافش برای موفقیت تیم‌ملی کشورمان گفت.
رئیس سازمان ورزش بسیج در گفتگو با «جوان» میرافضل:
رئیس جدید سازمان ورزش بسیج با تشریح برنامه‌های خود بر توسعه ورزش بسیج در سه بعد ورزش همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و رشد و توسعه پایگاه‌های استعدادیابی ورزشی تأکید کرد.
ورزش دلسوز می‌خواهد، نه سخنران حماسی!
گرفتن تیربار روی آن‌ها که جلای وطن کردند کار سختی نیست، اما زیر سؤال بردن ورزشکاری که عطای حضور در تیم ملی کشورش را به لقای آن بخشیده راه‌حل این معضل نیست تا وقتی مقصران اصلی هرگز فکر مهاجرت به ذهن‌شان هم خطور نمی‌کند.
فریدون حسن
طی روز‌های گذشته جامعه ورزش کشور و افکار عمومی به شدت تحت تأثیر خبر پناهندگی یکتا جمالی، بانوی وزنه‌بردار و مدال‌آور کشورمان بود. اتفاقی که با اظهارنظر یکی از مسئولان ورزش کشور ابعاد وسیع‌تری به خود گرفت و حالا با انتشار اولین حرف‌های یکتا جمالی باز هم داغ شده است.
کاپیتان تیم والیبال ناخون راتچاسیمای تایلند می‌گوید که تیم والیبال پیکان بهترین تیم این رقابت‌ها است.
صبح امروز در شهرداری ، امضای تفاهم نامه ما بین سازمان بسیج شهرداری و سازمان ورزش سپاه تهران بزرگ منعقد شد.
فروش ۶۷ میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب تاکنون/ رمضانی: کانون پرورشی بر اساس قانون، امکان حضور نداشت
مدافع کوبایی تیم والیبال شهداب یزد به ایران وارد شد.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در اقدامی عجیب سرپرست جدید آزادی را انتخاب و یک روزه حکم را باطل کرد.