ورزش - ساير
ساير
باورش سخت بود و خیلی آن را یک جوک تلقی می‌کردند، اما بالاخره مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ مجبور به پذیرش این واقعیت شدند.
جلسه بی‌نتیجه برای انتخاب سرمربی ایرانی تیم ملی والیبال
در حالی که اجماع نظرات اهالی والیبال بر انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی است، اما ظاهراً این پروسه قرار نیست به این راحتی‌ها انجام شود.
ماه رمضانی که گذشت عرصه امتحان بزرگ «کمک مؤمنانه» بود و بسیاری از کسانی که خود درگیر مشکلات ریز و درشت بودند، پای کار آمدند و کمک کردند تا ثابت کنند مردم‌داری فقط به داشتن امکانات و ثروت نیست.
دنیا حیدری
گویی یادشان رفته بود که ماه پشت امر نمی‌ماند و تا ابد نمی‌توانند با ژست‌های حق به‌جانب و پرخاش به افشاگران به فریب افکار عمومی بپردازند.
فدراسیون در آخرین روز ضرب‌الاجل تصمیمش را گرفت
مسئولان فدراسیون فوتبال بزرگ‌ترین ایراد فیفا به اساسنامه این نهاد را پذیرفتند تا خطر تعلیق از فوتبال ایران فعلاً رفع شود.
افشای بخش‌های دیگری از قرارداد فاجعه‌بار ویلموتس و رد شدن ادعا‌های رئیس سابق فدراسیون فوتبال
در حالی آخر هفته گذشته بخش‌های دیگری از قرارداد فاجعه‌بار ویلموتس منتشر شد که این افشاگری تمام ادعا‌های تاج درباره بستن یک قرارداد خوب و ارزان‌تر از کی‌روش را رد کرد.
کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد مطالب عنوان شده در گزارش مک لارن در مورد تاماش آیان بسیار نگران کننده است.
باشگاه بارسلونا اعلام کرد ستاره آرژانتینی اش آسیب دیدگی دارد.
دبیر کل فدراسیون فوتبال ضمن تایید اصلاحات مدنظر فیفا در اساسنامه این فدراسیون که از سوی خبرگزاری مهر منتشر شده بود، اعلام کرد این اساسنامه امروز به فدراسیون جهانی ارسال می‌شود.
از عرصه دفاع مقدس تا پاسداری از حرم
در طول هشت سال دفاع‌مقدس ورزشکاران ایران با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل نشان دادند که وقتی پای حفظ دین، اعتقاد و دفاع از آب و خاک و ناموس در میان باشد، چقدر راحت قید عناوین و مقام‌های زودگذر را می‌زنند و ستاره‌های شرف را به سینه می‌کوبند. اتفاقی که این سال‌ها در قالب مدافعان حرم به گونه ایی دیگر ادامه پیدا کرد و بازهم ورزشکاران نمره قبولی در آن گرفتند. دیروز با امثال ابراهیم هادی و امروز با دلاورانی، چون وحید زمانی نیا.