ورزش - ساير
ساير
کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما اعلام کرد که تمام بازی‌های نمایندگان این کشور در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد.
سپاهان مانع از برگزاری دربی اصفهان نمی‌شود؟!
هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر در حالی عصر پنج‌شنبه با برگزاری پنج دیدار آغاز می‌شود و عصر جمعه با مصاف دیگر بازی‌های باقیمانده به پایان می‌رسد که رقابت‌های این هفته نیز همچنان تحت تأثیر کروناست!
فریدون حسن
هرچه جلوتر می‌رویم هنرنمایی‌های فدراسیون پنج ستاره مهدی تاج بیشتر از قبل خودنمایی می‌کند. این روز‌ها که فدراسیون فوتبال بی‌سر و صاحب‌تر از همیشه روزگار می‌گذراند، کنفدراسیون فوتبال آسیا هم زمان خوبی را برای ریز شدن روی وضعیت نابسامان فوتبال ایران پیدا کرده و در این بررسی‌ها چیز‌هایی رو شده که به سود ما نیست.
بارسای ستین بارسا نیست!
سومین شب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با قدرت‌نمایی بایرن‌مونیخ در انگلستان و توقف بارسا در ایتالیا همراه شد.
از برکناری سرپرست تا استعفای فرهاد مجیدی از استقلال
آژیر قرمز در اردوگاه آبی‌ها به صدا درآمده است. جلسه‌ای که سه‌شنبه شب با حضور چند نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار شد و حاصلش استعفای خلیل‌زاده سرپرست باشگاه، انتخاب غیررسمی علی فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید، برکناری سعید رمضانی از سرپرستی تیم و استعفای غیررسمی فرهاد مجیدی بود!
کاروان استقلال ساعتی قبل به وسیله هواپیما عازم سیرجان شده بودند، به علت نقص فنی هوپیما به تهران برگشتند.
تیم فوتبال استقلال در حالی برای دیدار با گل گهر راهی سیرجان شد که ۳ بازیکن این تیم کاروان آبی‌ها را همراهی نمی‌کنند.
تمام مسابقات هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با تصمیم AFC و به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.
باشگاه التعاون اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست این باشگاع مبنی بر به تعویق انداختن بازی با پرسپولیس موافقت کرد.
سرپرست مدیرعاملی استقلال به انتقاد از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا پرداخت و گفت که تیمش را به سیرجان نمی‌فرستد چرا که اگر اتفاق ناگواری رخ دهد، آقایان در کارگروه احتمالی بابت حادثه شانه خالی می‌کنند و ما را مقابل مردم قرار می‌دهند.