ورزش - ساير
ساير
ایران دوباره شکایت کرد
آلگری، لو و رائول گزینه‌های نیمکت کهکشانی‌ها
زیدان واپسین روز‌های حضور خود در رئال را سپری می‌کند و همین مسئله بازار شایعات در خصوص جایگزین زیرو در جمع کهکشانی‌ها را داغ کرده است.
واکنش‌ها به دعوت از بازیکنان دورگه به تیم ملی بسکتبال
دور جدیــــد تمرینات تیم ملی بسکتبال در حالی آغاز شد که دعوت از یک بازیکن دوملیتی جدید به اردو واکنش‌هایی را به همراه داشت. از بین نفرات دعوت شده به اردو ۱۳ بازیکن روز گذشته و بعد از منفی اعلام شدن تست کرونای‌شان زیر نظر مهران شاهین‌طبع تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند تا اول از همه برای رقابت‌های کاپ آسیا آماده شوند و بعد از آن هم نوبت به بازی‌های المپیک خواهد رسید.
سعید احمدیان
زیاده‌خواهی‌های‌شان تمامی ندارد و به هر بهانه‌ای شده کاسه‌شان را جلوی مردم می‌گیرند، اگر چند وقت پیش باشگاه استقلال با اعلام شماره حساب از هوادارانش خواست که برای پرداخت قرارداد‌های میلیاردی بازیکنان دست در جیب‌شان کنند، دیروز هم نوبت رقیب سنتی‌شان پرسپولیس بود که دست‌شان را جلوی طرفداران خود دراز کنند.
دارنده مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان جهان در اعتراض به آنچه بی توجهی کادر فنی تیم ملی بزرگسالان خوانده، در سن ۲۱ سالگی از میادین کشتی خداحافظی کرد.
رییس انجمن پاراتکواندو با اشاره به اعزام دو بانوی تکواندوکار برای نخستین بار به مسابقات کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک گفت: مقدمات اعزام این دو بانوی پاراتکواندو به اردن برای کسب سهمیه توسط فدراسیون تکواندو و کمیته ملی پارالمپیک انجام شده و مشکلی وجود ندارد.
اسامی نهایی آزادکاران واجد شرایط برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی اعلام شد.
هافبک ملی پوش پرسپولیس بار دیگر مذاکره با باشگاه قطری خواهان خود را مورد بررسی قرار داد.