مرکز آماری فوتبال جهان CIES ارزشمندترین تیم‌های فوتبال در این قاره را معرفی کرد.
تیرانداز المپیکی ایران گفت: بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد تا در المپیک موفق باشیم. قطعا ما برای کسب مدال به المپیک خواهیم رفت و نمی‌خواهیم تماشاچی باشیم.
با تصمیم فدراسیون جهانی مبنی بر لغو رقابت‌های لیگ جهانی کاراته، کسب چهار سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کاراته ایران قطعی شد.
ویروس کرونا در اغلب نقاط جهان رقابت‌های ورزشی و فوتبال را تعطیل کرده است، اما در برزیل پیکار‌های فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود و این مسابقات ادامه دارد.
پس از اهدای مدال قهرمانی جهان
روز یک‌شنبه خبری از سوی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین منتشر شد، مبنی بر اینکه حسن محمدی یکی از ملی‌پوشان پیشین تیم ملی والیبال نشسته مدالش را به پرستاران و کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی (ره) شهر محلات تقدیم کرده است.
گلاره ناظمـــی، داور بین‌المللی فوتسال بانوان با پیوستن به کمپین # هواتو _ دارم، گفت: «با توجه به رکود اقتصادی ایجاد شده که سراسر کشور را درگیر کرده از همه می‌خواهم هوای همدیگر را داشته باشند.»
دانیال شه‌بخش، ملی‌پوش بوکس تا همین‌جا هم به عنوان اولین المپیکی تاریخ سیستان و بلوچستان کار بزرگی کرده، اما هدف بزرگی را در سر می‌پروراند و صرفاً به کسب سهمیه المپیک راضی نیست.
سعید احمدیان
سال ۹۸ در حالی رو به پایان است که قهرمانان و چهره‌های نامی ورزش کشورمان علاوه بر موفقیت‌هایی که در میدان‌های جهانی و آسیایی برای ایران به دست آورده‌اند، در زمینه مسئولیت اجتماعی‌شان هم از آن قشر‌هایی بودند که حضور فعالانه‌ای کنار مردم در مصائب و مشکلات‌شان داشتند و خیلی‌های‌شان تا جایی که توانسته‌اند قدم‌های تأثیرگذاری را در این زمینه برداشته‌اند.
لیگ‌های باشگاهی اروپایی به دلیل شیوع COVID - ۱۹ متوقف شده‌اند و ورزشکاران سایر رشته‌ها نیز به اجبار خانه‌نشینی را تجربه می‌کنند، اما این تعطیلی‌ها چه خسارت‌هایی به اقتصاد ورزش می‌زند؟
نحوه پرداخت حقوق ویلموتس به تیم ملی ضربه زد
۹ ماه قبل به دعوت فدراسیون فوتبال و درخواست ویلموتس، برای همکاری با تیم ملی در ترکیب کادر فنی قرار گرفت، در حالی که پیش از آن، بار‌ها پیشنهادات سرمربیگری در تیم‌های لیگ برتری و حتی تیم ملی جوانان را رد کرده بود.
۴