تلاش ورزشکاران برای شکستن زنجیره انتقال «کرونا»
در آخرین روز‌های اسفندماه و در شرایطی که کرونا همچنان جان مردم را تهدید می‌کند، ورزشکاران و فعالان ورزش برای کمک‌رسانی به هموطنان و بیماران در حال تلاش هستند و با پیوستن به کمپین‌های «در خانه بمانیم» همه را به قرنطینه خانگی دعوت می‌کنند.
تعيين قهرمانان ليگ‌هاي باشگاهي در گرو تصميم فيفا
اهمیت پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر کرونا بعد از لغو بسیاری از رقابت‌های ورزشی، حالا فیفا را نیز بر آن داشته تا فکری برای به پایان بردن هر چه سریع‌تر رقابت‌های باشگاهی بکند؛ پایانی نیمه‌کاره برای جان سالم به در بردن از ویروس مرگ!
پس از این که یوفا تصمیم گرفت یورو ۲۰۲۰ را یک سال به تعویق بیندازد و این بازی‌ها را تابستان ۲۰۲۱ برگزار کند، تاریخ فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز تغییر کرد. بر این اساس دیدار نهایی که قرار بود سی و یکم می‌برگزار شود به بیست و هفتم ژوئن موکول شد. فینال لیگ اروپا هم تاریخش عوض شد و بیست و چهارم ژوئن برگزار می‌شود.
با لغو رقابت‌های کاراته وان مادرید، اعضای تیم ملی کاراته ایران چهارشنبه شب از آلمان به تهران بازمی گردند.
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک ایران گفت: فدراسیون جهانی گفته فینال را بعدا برگزار می‌کند، اما امیدوارم هر تصمیمی آن‌ها می‌گیرند به ضرر ما نباشد.
تیم ملی ژیمناستیک ایران پس از نیمه تمام ماندن جام جهانی باکو دقایقی پیش به ایران بازگشت.
شرایط بلاتکلیفی و بحران‌های گوناگون فدراسیون فوتبال در شرایطی ادامه دارد که با وجود کوهی از مشکلات مالی عدم مدیریت صحیح منابع نیز به این مجموعه ضربه‌های جدی وارد کرده است.
ملی‌پوشان پاردوومیدانی که آخرین فرصت کسب سهمیه پارالمپیک در سال جاری را از دست دادند سال آینده برای دست‌یابی به این مهم در رویداد‌های آسیایی و آفریقایی شرکت خواهند کرد.
مرکز آماری فوتبال جهان CIES ارزشمندترین تیم‌های فوتبال در این قاره را معرفی کرد.
تیرانداز المپیکی ایران گفت: بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد تا در المپیک موفق باشیم. قطعا ما برای کسب مدال به المپیک خواهیم رفت و نمی‌خواهیم تماشاچی باشیم.
۳