اسطوره فوتبال عراق درباره هافبک پرسپولیس و احتمال پیوستن او به لیگ ستارگان قطر سخن به میان آورد.
سرمربی تراکتور به میزان قیمت قرارداد درخواستی بازیکنان اعتراض کرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد رسمی از باشگاهی در سوپر لیگ چین دریافت کرده ولی هنوز به این پیشنهاد پاسخ منفی نداده است.
موج سوم کرونا هم مانع برپایی تمرینات و اردو‌ها نشد
فریدون حسن
این ره که شما می‌روید به ترکستان است! روی صحبتمان با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است، به‌ویژه نمایندگان کمیته ورزش و فوتبال آن. قبلاً هم گفتیم و نوشتیم که مجلس را با ورزشگاه اشتباه نگیرید، اما گویا فایده‌ای نداشته و آقایان نماینده چنان جوزده شده‌اند که هیچ صدایی را نمی‌شنوند.
امشب، آغاز لیگ قهرمانان اروپا
فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از امشب آغاز می‌شود. فوتبال اروپا در حالی به کار خود ادامه می‌دهد که اوج‌گیری مجدد شیوع ویروس کرونا باعث شده باز هم بازی‌ها بدون حضور تماشاگران برگزار شود. با این حال ستارگان فوتبال به میدان می‌آیند تا در این روز‌های سخت هواداران هرچند از راه دور و در منازل از تماشای هنرنمایی آن‌ها در زمین سبز فوتبال لذت ببرند.
گفتگو با محمدابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی درباره پروتکل‌های بهداشتی لیگ کشتی به بهانه پایان دور رفت
ســـخنگوی فدراســیون کشتی معتقد است که اجرای سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی سبب شد تا دور رفت لیگ کشتی بدون کوچک‌ترین مشکلی برای سلامت ورزشکاران به پایان برسد.
آرزوی بنیامین، میلاد و محمد سه کودک خوزستانی مبتلا به بیماری سرطان، توسط باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و موسسه پنجمین فصل قشنگ به واقعیت تبدیل شد.
۳