توافق ژاپن و IOC برای تعویق یک ساله المپیک
نخست وزیر ژاپن و رئیس کمیته بین المللی المپیک برای تعویق یک ساله المپیک توکیو به توافق رسیدند.
فشار‌ها بر کمیته بین المللی المپیک نتیجه داد
نشست فوق العاده هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک دیروز برگزار شد و در نهایت باتوجه به اصرار و تهدید برخی کشور‌ها به عدم اعزام ورزشکاران شان به توکیو، سران IOC اعلام کردند با بررسی شرایط موجود حداکثر تا چهار هفته آینده تصمیم قطعی در مورد آینده بازی‌های ۲۰۲۰ را اعلام خواهند کرد.
نگاهی به وعده تازه وزیر ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال ۹۹
«استقلال و پرسپولیس سال ۹۹ خصوصی می‌شوند.» این وعده جدید مسعود سلطانی فر وزیر ورزش است، او در آغاز سال جدید یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت ورزش را واگذاری دو تیم بزرگ پایتخت به بخش خصوصی را اعلام کرده است، وعده‌ای که قرار بود که البته سال گذشته و پیش از آن در سال‌های دورتر عملی شود، اما هیچ گاه محقق نشد
تعویق المپیک ۲۰۲۰ فرصت طلایی ورزش ایران
المپیک به تعویق افتاد تا ما این فرصت را داشته باشیم برای پوشش کاستی‌ها و عدم آمادگی هایمان، المپیک عقب افتاد تا حداقل دیگر نگران مصدومیت ستاره‌ها و مدال آورانمان نباشیم.
ابرستاره آرژانتینی بارسلونا همچنان بهترین ستاره لیگ های اروپایی در زمینه گلزنی خارج از محوطه جریمه است.
با وجود لغو اغلب مسابقات ورزشی در نقاط مختلف دنیا، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان هر روز بیشتر می‌شود. در این گزارش جدیدترین لیست از ورزشکارانی که به کرونا مبتلا شده اند را مشاهده می کنید.
سرمربی ایتالیایی و سابق استقلال با اشاره به این که پیشنهادات وسوسه کننده‌ای از ایران دریافت کرد مدعی شد در این کشور تنها و تنها به استقلال فکر می‌کند.
دروازه‌بان پرسپولیس در نظرسنجی صفحه رسمی لیگ قهرمانان آسیا به عنوان برترین پنالتی‌گیر آسیا شناخته شد.
ورزش کشورمان سال ۹۸ را با فراز و نشیب‌های بسیاری پشت‌سر گذاشت؛ در شرایطی که مشکلات اقتصادی تأثیر زیادی روی تیم‌های مختلف ورزشی داشت، اما رشته‌های غیرفوتبالی با تلاش‌های حداکثری نتایج خوبی کسب کردند و خیال‌شان از بابت سهمیه‌های بازی‌های المپیک راحت شده است.
لیگ‌های اروپایی منتظر تصمــیم نهایــی فیفا هستند. لیگ قهرمانان هم با توجه به مشخص‌شدن چهار تیم راه‌یافته به مرحله یک چهارم نهایی و باقی ماندن چهار تیم دیگر فعلاً معطل تصمیم‌گیری مسئولان است، اما در این میان بحث مهم به برگزاری یورو ۲۰۲۰ بر می‌گردد که قرار بود ماه ژوئن و در ۱۲ کشور مختلف برگزار شود.
۲