رئیس سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره معافیت ۲ بازیکن تیم ملی والیبال جوانان و سامان قدوس توضیحاتی داد.
بازیکن کروات با قراردادی ۲ ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید در صورت نتیجه نگرفتن سرخ‌پوشان در بازی اول، هواداران به بازیکنان و کادر فنی تیم فرصت دهند و برانکو را تشویق نکنند.
مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان روز‌های ۲۵ و ۲۶ مردادماه در شهر تالین استونی برگزار شد و در پایان محمد ناقوسی و علی‌اکبر یوسفی در اوزان ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و پویا دادمرز و شاهین بداغی در اوزان ۵۵ و ۶۳ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شدند. حسن فروزنده هم در ۸۷ کیلو پنجم شد.
سعید مولایی، جودوکار مدال‌آور کشورمان نگاهی امیدوار به آینده، به خصوص مسابقات المپیک توکیو دارد و برای تحقق این خواسته و امید خود از مسئولان ورزش فقط یک چیز می‌خواهد؛ «امکانات».
شیوا نوروزی
چالش‌ها و مشکلات ورزش هر روز به شکلی عیان می‌شوند و از آنجا که ریشه اغلب آن‌ها به مسئولان می‌رسد، مشکلات به قوت خود باقی هستند و باید منتظر اتفاقات بعدی هم باشیم.
جنجال VAR در لیگ جزیره
VAR یک‌بار دیگر مانع برتری پپ بر پوچتینو شد. حساس‌ترین بازی لیگ جزیره یک‌شنبه شب با تساوی ۲-۲ منچسترسیتی برابر تاتنهام در ورزشگاه اتحاد به پایان رسید. دیداری که می‌توانست با برتری یاران پپ به پایان برسد اگر کمک‌داور ویدئویی گل ژسوس در وقت‌های تلف شده نیمه دوم (۲+۹۰) را مردود اعلام نمی‌کرد!
تصور کنید یک مدال‌آور درست پیش از حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک یا حتی خود المپیک شغلش را از دست بدهد، آیا می‌توان توقع تمرکز و پیروزی از او داشت؟ این اتفاق برای مجتبی عابدینی اولین مدال‌آور شمشیربازی ایران در جهان و یکی از امید‌های مدال‌آوری کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ افتاد تا قهرمان کشورمان حالا نگران باشد که چگونه در ۳۵ سالگی مخارج و هزینه‌های زندگی خود را تأمین کند، تمرین برای المپیک که هیچ!
برش‌هایی از نشست خبری محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش
نشست خبری دیروز محمدرضا داورزنـــی با صحبت‌های متناقض و توجیه‌های سؤال‌برانگیزش درباره شرایط ورزش کشور همراه بود.
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش آمادگی لازم را برای هفته اول مسابقات لیگ برتر دارد.
۲