تیم ملی بسکتبال ایران اولین دیدار خود در پنجره دوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا را با پیروزی برابر عربستان به پایان رساند.
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (شنبه) در مجموعه ورزشی تهرانسر برگزار شد.
ماجرای امکان تمدید قرارداد با بازیکنان خارجی در لیگ برتر فوتبال ایران برای برخی باشگاه‌ها و نبود مجوز برای جذب بازیکنان غیرایرانی برای تیم‌هایی که از وجود بازیکن خارجی بی بهره هستند، صدای برخی از مربیان لیگ برتر را در آورده است.
در حالی در آستانه هفته چهارم لیگ برتر قرار داریم که در این هفته ۶ تیم روی کاغذ شانس رسیدن به صدر جدول را دارند که از بین آنها ۳ تیم شانس بیشتری دارند.
با افشای فایل صوتی تماس تلفنی با بیمارستان، ادعای قصور پزشکی و تاخیر آمبولانس در مرگ دیه‌گو مارادونا رد شد.
نخستین مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در ۲۰ ماه اخیر به منظور تصویب اساسنامه جدید این فدراسیون آغاز شد.
دنیا حیدری
طی روز‌های گذشته فیلمی از مدهنی، کشتی‌گیر اندیمشکی و قهرمان نوجوانان جهان در رسانه‌های اجتماعی دست به دست شد و توجه رسانه‌های خبری را به خود جلب کرد.
جدال بسکتبالی ایران و عربستان در دوحه
تیم ملی بسکتبال کشورمان امروز به مصاف تیم ملی عربستان می‌رود. پنجره دوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا در گروه E امروز آغاز می‌شود و آسمانخراش‌های ایران با هدف حفظ رکورد شکست‌ناپذیری خود رودرروی سعودی‌ها قرار می‌گیرند. شیوع ویروس کرونا فرصت میزبانی در این مرحله را از تیم ملی گرفت و حالا تیم‌های گروه پنجم دیدار‌های خود در پنجره دوم را در قطر به صورت متمرکز برگزار می‌کنند.
نگاهی متفاوت به لیگ برتر در پایان هفته سوم
با گذشت سه هفته از فصل جدید لیگ برتر، مهاجمان استقلال با یک گل زده و مهاجمان پرسپولیس بدون گل زده، روز‌های سختی را تجربه می‌کنند.
۲