بمنظور گسترش همگانی و به همت هیات هاکی استان سیستان و بلوچستان:
یک دوره مربیگری درجه ۳ هاکی ویژه بانوان روز جمعه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ در زاهدان به پایان رسید.
آرمین هادی پور تکواندو کار ایران از سوی فدراسیون بین المللی ورزش‌های دانشگاهی به عنوان بهترین ورزشکار مرد در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو هیات ریاست فدراسیون کبدی
تیم ملی کبدی نوجوانان ایران در حالی در نخستین مسابقات کبدی جهان توانست بر سکوی قهرمانی بایستد که تلاش زیادی برای المپیکی شدن این رشته دارد.
هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور فردا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری خواهد شد.
«فی‌الحال مشکل تیم ملی ایران این نیست که تیم اول گروه خواهد شد یا تیم دوم؛ مشکل ما این است که نمی‌توانیم عراق و بحرین را شکست دهیم؛ دو تیمی که معمولا گربه‌سیاه فوتبال ایران بوده‌اند؛ به‌ویژه در دوران پس از انقلاب. زور تیم ما کمتر از عراق بود و جلوی بحرین هم، اگرچه ضعیف‌تر نبودیم، چنگی به دل نزدیم. زورمان به عراق نمی‌رسد و مقابل بحرین هم تفوق ویژه‌ای نداریم. ویلموتس باید فکری به حال این ناتوانی بکند تا سومین صعود متوالی ایران به جام جهانی، فوتبال ما را در مسیری قرار دهد که مسیر لازم برای رشد و عقب نماندن از قافله پیشرفت در دنیای فوتبال است.»
رئیس فدراسیون کبدی گفت: خدا را شکر فینال هم عالی برگزار شد و مدال طلای کبدی را به رهبر انقلاب، خانواده شهدا و ملت ایران تقدیم می‌کنیم.
ملی پوش سنگنوردی ایران معتقد است که بدن آماده‌ای دارد و شکست خوردن او و عدم موفقیتش در مسابقات علت‌های دیگری دارد.
 ایران در نخستین دوره مسابقات جهانی کبدی جوانان جهان توانست بر سکوی قهرمانی جهان بایستد.
از توهین و تحقیر تا هرج و مرج طلبی
اوضاع در فوتبال ما با تمام دنیا فرق می‌کند چراکه در این سال‌ها نه تنها حرفه‌ای نشدیم بلکه با تشدید حواشی مختلف درون و بیرون زمین، تمامی فاکتور‌های مطلوبی که در دوران آماتوری به آن افتخار می‌کردیم را نیز از دست داده‌ایم.
یوسف کرمی قصد دارد با حراج مدال المپیک خود به نفع مردم زلزله‌زده آذربایجان شرقی به هموطنان آسیب‌دیده کمک کند.
۲